Kategoriler


Yuvarlak Yatak Modelleri

Dekorasyon anlayışında modernlikten ve sıra dışı çizgilerden yanaysanız ve yatak odanızın dekorasyonunu yaparken farklı bir yatak tasarımı kullanmak istiyorsanız yuvarlak yatak modelleri size istediğiniz farklılığı sunacaktır. Görüntü olarak oldukça hoş ve şık hava yaratan bu yataklar, aynı zamanda geniş ve rahat oldukları içinde kullanımı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Geniş bir yatak odası mekanına sahipseniz yatağınızı koyacağınız yer açısından herhangi bir sıkıntınız yoksa, yuvarlak yatak modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Farklı firmaların oluşturduğu farklı tasarımlara sahip olan bu yataklar sıradan bir çizgiden sıkılmış olan herkesin ilgisini fazlası ile çekmektedir. Yatak odanıza aynı anda hem lüks hem de modern bir hava katabileceğiniz bu yatak modelleri ile istediğiniz gibi bir farklılık ve değişiklik yaratabilirsiniz.

Yuvarlak yatak modelleri incelemeye karar verdiyseniz göz ardı etmemeniz gereken iki durum vardır. Bunlardan ilki daha önce bahsettiğimiz yer sıkıntısıdır. Eğer geniş bir yatak odasına sahipseniz ve yatağınızın genişliği sizin odanız içerisindeki hareketlerinizi kısıtlamayacaksa bu model yatakları tercih edebilirsiniz. Küçük bir yatak odasında ne yazık ki yuvarlak yatak modellerini kullanamazsınız. Çünkü bu model yataklar oldukça geniş oldukları için odanızda fazlası ile yer kaplayacaklardır. Odanızda yatağı koyabileceğiniz maksimum yer ölçülerini alıp bu model mobilyalar sizin için uygun mu değil mi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yer sıkıntısı ile beraber bu sıra dışı yataklar için yeni bir karyolada almanız gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü yuvarlak yatak modelleri kendisine uyumlu yuvarlak karyolalar ile birlikte kullanılmaktadır. Ve neredeyse yatağa ödediğiniz ücreti karyolaya ödemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca yatağınızı değiştirmek istediğiniz zaman karyolanızı da değiştirmeniz gerekecektir.

Yuvarlak yataklar için henüz firmalar tarafından çarşaf ve nevresim üretimi yapılmamaktadır. Bu nedene alacağınız yuvarlak yatağınız için hazır bir şekilde nevresim takımı bulamayacağınızın farkında olmanız gerekmektedir. Yatağınız için özel olarak kumaş alarak, ölçülerine uygun bir şekilde nevresiminizi kendiniz diktirtmek zorunda kalabilirsiniz.

Kategoriler: Siteler Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. buse dedi ki:

    yuvarlak yatak modelleri güzel duruyor ama kullanışlı olur mu acaba. klasik yuvarlak modelleri görmüştüm ben çok hoşuma gitmişti.

  2. emine dedi ki:

    yuvarlak yatak modelleri farklılıktan yana olanlar için kesinlikle harika yatak modelleri.

  3. seçil dedi ki:

    yuvarlak yatak modelleri benim çok hoşuma gidiyor.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close