Kategoriler


Yeni Sezon Yatak Odası Modelleri

Bütün mobilya takımlarında ve koltuk takımlarında olduğu gibi yatak odası modellerinde de klasik modeller son dönemlerde gençleri de etkisi altına almaya başlamıştır. Yeni sezon klasik yatak odası modellerinde dikkati çeken en önemli nokta klasik çizimler ile modern çizimlerin bir arada kullanılması olmaktadır.

hayal-yatak-odasi

Günümüzün modern çizimlerinden ve eski zamanın klasik esintilerinden oluşan yatak odası modelleri büyük ve oymalı yatak başları ile sizlere âdete bir Osmanlı sultanının, saraydaki odasında yaşıyormuş hissi yaratacaktır. Bu sezon; farklı renklerden ve farklı tasarımlardan oluşan yatak odası modelleri, klasik ve modern çizimleri ile yeni evleneceklere ve evini yeniden dekore etmek isteyenlere seçim konusunda zorluk yaşatacak gibi gözüküyor.

quantum-yatak-odasi

Son dönemin öne çıkan tercihlerinden olan sırf beyaz renkteki yatak odaları uyuduğunuz odaya saflık ve temizlik getirecektir. Açık renk huzur anlamına gelmektedir ve ortamı daha ferah ve büyük gösterir bundan dolayı günümüzde mobilya renginde beyaz çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bunun yanı sıra koyu rengin ağırlığından ve görkeminden vazgeçemeyenler için siyah ve kahve tonlarında da modeller bulunmaktadır. Yatak odasında ihtişam ve görkemden hoşlananlar büyük yatakları, oymalı yatak başları ve yatak uçları, yine yatak başındaki oymalardan oluşan gardolapları, şifonyerleri, ihtişamlı tuvalet aynaları ve komodinlerinde altın varaklı detayların bulunduğu klasik modellerden yana tercihlerini yapabilirler.

prenses-yatak-odasi

Fabrikasyonun aksine el işçiliğinin kullanıldığı klasik modellerde ahşap oyması yapılarak modeller oluşturulur. Daha çok insan emeğinin kullanıldığı bu modeller kaliteli ve dayanıklı ceviz malzeme kullanılarak üretilmiştir. Eskilerin modasının günümüze taşındığı ve günümüzün modern çizgileriyle harmanlandığı yeni sezon klasik yatak odası modelleri genç yaşlı herkesin fazlasıyla dikkatini çekmeye başlamış ve etkisi altına almıştır.

Tasarlanan klasik modellerin boyutları büyük olduğundan dolayı, arzu ettiğiniz taktirde odanızın ölçüsü alınarak size özel yatak odası takımları tasarlanmaktadır. Gardolabınızın kapı sayısını, yatağınızın büyüklüğünü şifonyer gibi diğer parçaların sayısını ve boyutunu böylelikle sizler belirleme imkânı bulabiliyorsunuz.

Kategoriler: Siteler Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Mert KALYON dedi ki:

  Saray mobilyası gibi olmuş.

 2. betül deniz dedi ki:

  yeni sezon yine çok şık klasik yatak odası takımları var. bu sene modern takımlar bu kadar çeşitli değil heralde. zaten ben her koşulda klasik takımlar tercih ediyorum. daha ihtişamlı oluyor

 3. güneş dedi ki:

  ben maskodan Asortie Mobilya’ dan almıştım yatak odası takımlarımı. herkes çok beğeniyor. nerden aldığımı sorup duruyorlar. böyle takımları hatta daha güzellerini oradan bulabilirsiniz

 4. duygu dedi ki:

  yataktan ziyade, yatak başlıkları da çok önemli zaten, dekorasyona farklılığı onlar katıyor. ben süslemeli, oymalı klasik modelleri tercih ediyorum bu yüzden. ekstra bir güzellkleri var

 5. eda dedi ki:

  klasik yatak odası takımları çok ihtişamlı, üstelik bir çok tasarım bulunabiliyor, çok fazla çeşit var seçim yapmak git gide zorlaşıyor aslında:)

 6. melek arslan dedi ki:

  kırmızı başlıklı yatak odası gerçekten çok güzel tam benim odama göre

 7. Güzin Ferda dedi ki:

  Yeni sezon yatak odası modelleri yine canlı renklerle yapılmış. Kırmızı, mürdüm, pembe ve koyu bordo gibi renkler ön planda. Ama yatak odası modelleri her zamanki gibi altın varaklar ile zenginleştiriliyor.

 8. Halit Erkoç dedi ki:

  orta resimdeki yatak odası takımı güzel bir tasarım olmu. Özellikle yatak başlığı çok orjinal ve standart yatak odalarına göre daha görkemli.

 9. Nesrin Yıldız dedi ki:

  Yuvarlak yatak odası takımları da bu yıl moda oldu. Odada çok yer kaplamasa sa bence düşünürdüm ama oval olduğundan dolayı çok gereksiz yer kaplıyor.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close