Kategoriler


Şifonyer Dolaplar

Dolaplı Şifonyer

Şifonyerler yatak odaları için vazgeçilmez mobilyalar arasında yer alıyor. Aynı zamanda genç odalarında da kullanılıyorlar. Özellikle çekmeceli olanlar daha çok bilinmesine rağmen son dönemlerde müşterilerden gelen talebin de etkisi ile şifonyerlerde artık dolap görünümünü de sık sık görüyoruz. Yani tamamen çekmecelerden oluşan bir şifonyer değil, bunun yerine dolaplı şifonyerler yer alıyor.

dolaplı-şifonyer

şifonyer-dolaplar

şifonyer-dolap-modelleri

Şifonyer Dolap Modelleri

Şifonyerli dolaplar genel şifonyerlere göre biraz daha yüksek oluyorlar. Böylece alabileceği maksimum eşya hacmi de artmış oluyor. Özellikle küçük raflardan oluşması ile içine birçok şey rahatlıkla sığdırabiliyorsunuz. Şifonyer dolapların aynı zamanda rafların arasında ya da belirli bir kısımda çekmeceleri de bulunuyor. Yani aynı anda iki fonksiyonu da içinde barındırıyor. Şifonyer dolap modelleri sadece hacimli ve kullanışlı olmaları ile değil, aynı zamanda görsel olarak da estetik görünümleri ile yatak ve genç odalarında tercih edilebiliyorlar.

Kategoriler: Siteler Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. selma dedi ki:

    şifonyerler yatak odası dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. bu yüzden de yatak odası dekoru yaparken seçilen şifonyer modelinin kullanışlı olması çok önemli. ben çekmeceli şifonyer modelleri arasından seçim yapmıştım kıyafetlerin düzenini sağlamak adına bu tarz mobilyalar kullanışlı oluyor.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close