Kategoriler


Salon Dekorasyonu

Misafirlerimizi ağırladığımız yapılan birbirinde güzel yemeklerin yendiği hoş sohbet ve aktivitelerin gerçekleştiği alandır. Salonların dekorasyonuna ayrı bir önem verilir evin genel görüntüsü salondan başlar. Bayanların en çok özen gösterdiği aksesuarlarla donattığı salonlar kartvizitleri gibidir. Yapılan beş çayları günler gibi organizasyonlarda misafirleri mest eden dekorasyonlara imza atmak isterler. Salon dekorasyonunda tarzınızı belirlemelisiniz. Klasik tarz mı? Yoksa modern tarz mı? Daha birçok tarzdan hangisini istediğinizi net bir şekilde karar vermelisiniz böylelikle dekorasyon için ilk adımı atmış olacaksınız.

Tarzımıza karar verdik mobilyalarımızı beğendik ve satın aldık. Bundan sonra en önemli dekorasyon renk konusunda karar vermemiz olacaktır. Mobilyalarımıza tarzımıza uygun renk seçenekleri arasından kendi zevkimize de uygun renk veya renkleri kullanmalıyız. Aydınlatma konusunda birden fazla seçenek kullanmak salonumuzu kullanım amacına göre farklı aydınlatma araçlarını kullanabiliriz. Örnek olarak Klasik mobilya tercihlerimizde taşlı avizeler yanında lambaderler duvar aplikleri tercih edebiliriz. Modern mobilya tercihlerimizde spot aydınlatma yanında lambaderler kullanılabilir. Dekorasyonunuzda halı detayını sevenlerin dikkat etmesi renk uyumudur kesinlikle mobilyalar ve salonla bütünlüğü bozmayacak renk ve desende olmalıdır. Salonların dekorasyonun tamamlayıcı ve salonlardaki şıklığı aksesuarlar belirler. Yine örnek olarak klasik mobilyalarınızla beraber gümüş şamdanlar, şık abajurlar, biblolar kullanarak hayalinizdeki salona kavuşabilirsiniz.

Dekorasyonumuzla ilgili her şey tamam artık sıra uygun yerleşimde yanlış yerleşim mükemmel olan seçimlerinizi gölgeleyen bir hata olabilir. Televizyonunuz koltuk takımında görünecek şekilde tv ünitesi ile konumlandırılmalı yemek masası mutfağa yakın olan tarafa konulabilir. Bunlar basit yerleşim önerileri daha uygun yerleşimler için profesyonel yardım alabilirsiniz. Kaliteli rahat mobilyalar için 600 mağaza binlerce çeşidin bulunduğu masko mobilya kentinden hayalinizdeki salona ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Aylince dedi ki:

  SALONLARI DEKORE EDERKEN FERAH VE AÇIK RENKLERİ TERCİH ETMEK LAZIM. EĞER KLASİK MOBİLYA İLE DEKORE ETMEK İSTERSENİZ DE OYMALI KLASİK MOBİLYA YERİNE DAHA AVANGARD MOBİLYA TERCİH EDİLEBİLİR.

 2. hamide dedi ki:

  salon dekorasyonunda bir iki tarz mesela klasik ile modern veya modern ile vintage tarzlar harmanlanarak güzel bir dekorasyona imza atabiliriz

 3. emre deniz dedi ki:

  Salon dekorasyonu özen ister, mobilyalar iyi olduktan sonra işimiz basittir.

 4. mehmet dedi ki:

  mavi köşe takımını bir otelde gördüm ofisimin bekleme salonuna almak için araştırırken sitenizi buldum

 5. jale mert dedi ki:

  tatil için gittiğimiz bir otelde bekleme salonunda gördüğüm klasik köşe takımı ve odalarda kullandıkları klasik koltuk takımlarını gördükten sonra araştırmaya karar verdim gerçekten farklı tasarımlar var klasik mobilya hakkındaki görüşüm tamamen değişti.

 6. öznur gerçek dedi ki:

  salonumu komple dekore etmek istiyorum klasik bir salon dekorasyonu oluşturmak için profosyonel kişilerden yardım almalımıyım? yoksa klasik mobilya satan mağazalardan salon koleksiyonlarınımı tercih etmeliyim?

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close