Kategoriler


Plazma Televizyon Ünitesi

Plazma TV Ünitesi Modelleri

Görüş mesafesine ve göz sağlığına uygun üretilen televizyon üniteleri, son yılların oldukça fazla tercih edilen mobilyalarından. Televizyonlarınızla birlikte aldığınız, ama zaman zaman da ayrıca satın alınan plazma televizyon ünitesi, sadece plazma modellerinde kullanılıyor.

Klasik Plazma Üniteleri

Televizyonun yanı sıra, DVD ve diğer televizyon aygıtlarının da kullanıldığı bu mobilyalar, son derece kullanışlı. Tek olumsuz tarafı çocukların yetişebilmesi. Bu durumu da televizyonlara çocuk kilidi koyarak düzelten uzmanlar, televizyon izlenirken boyun ve göz ağrısı çekenler için çok kullanışlı bir ürün olduğunu savunuyor.

klasik-plazma-üniteleri

Artemis Klasik Duvar Ünitesi

plazma-tv-ünite-modelleri

Saltanat Klasik Duvar Ünitesi

plazma-tv-ünitesi-modelleri

Lanpas Klasik Duvar Ünitesi

plazma-tv-ünitesi-modelleri-ankara

Belinda Klasik Duvar Ünitesi

Plazma TV Ünitesi Fiyatları

Plazma televizyon üniteleri, eski yılların vitrinlerini andıran bir tasarıma sahip. Kitaplarınızı ve çeşitli biblolarınızı koyabileceğiniz bu ürünler, çok modern ve şık duruyor. Salonlarınızın en güzel dekorlarından olan televizyon ünitelerine duvar ünitesi de deniliyor. Gayet gösterişli duran bu ürünlere uygun fiyat seçenekleri ve taksitlendirme imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Kategoriler: Siteler Mobilya, TV Üniteleri
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. deniz dedi ki:

    saltanat klasik duvar ünitesi benim en çok hoşuma giden model oldu. klasik plazma tv ünitesi modellerinde bu tarz ekstra aksesuar bölmesi olan tv üniteleri dekorasyonda daha şık duruyor.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close