Kategoriler


Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Özel Tasarım Mobilya

Portmantolar uzun yıllar hayatımızda olan bir ev ürünü. Anneannelerimizden tanıdığımız, evlerimizin girişlerinde duran ve ayakkabılarımızın tüm kahrını çeken bu ürünler, günümüze kadar ulaşmayı başardı. Birbirinden farklı tasarımlarla ve yeniliklerle modern hayata ayak uyduran mobilya çeşitlerinden olan portmantolar, hala bayanların eli ayağı gibi gerekli.

Portmanto Çeşitleri

Ayakkabılığın yanı sıra, askılık olarak da kullanılan, dekoratif özellikleri de bulunan özel tasarım portmantoları çok beğeneceksiniz. İstediğiniz tüm renklerde üretilebilen, boyutunun tamamen size kaldığı bu ürünleri istediğiniz gibi tasarlayabiliyorsunuz. Ben hazır tasarımlardan isterim diyorsanız, onlar da mevcut.

özel-tasarım-portmanto

  portmanto-fiyatları

portmanto-modelleri

portmanto-modelleri-ve-fiyatları

Portmanto Fiyatları Ankara

Her biri bir diğerinden şık ve modern tasarımlarda olan portmantolarda aynalı modeller en fazla kullanılanlardan. Uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, daha kaliteli malzemelerin kullanıldığı ürünleri tercih edebilirsiniz. Herkesin sahip olabileceği ve uygun fiyatlarda satılan portmantolara, dilediğiniz mobilya mağazalarından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz alışveriş sitelerinden de alabilirsiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. şermin dedi ki:

    özel tasarım mobilya modelleri evinizin ölçülerine uygun mobilya modelleri bulamadığınız zaman gerçekten size büyük kolaylık sağlıyor. özel ölçü portmanto modelleri de antrenizin ölçülerine göre mobilya yaptırabilmeniz açısından çok iyi.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close