Kategoriler


Otel Mobilyaları

Otel mobilyaları ev dekorasyonundan daha planlı oluşturuluyor. Farklı tasarımlar çok sayıda üretildiğinden ayrıntılı ve güvenli sistemler oluşturmak otel mobilyası tasarımında öncelik verilen durumlar. Otel mobilyaları da ev dekorasyonunda olduğu gibi farklı tasarımlara sahne oluyor.
Tasarımların bir tarzı temsil etmesi, aynı zamanda şık görünümlere imza atması açısından otel mobilyaları özenli çalışmalar ile üretiliyor.

otel-mobilyalari-kapak

Otel mobilyalarının yapımında lakeden yararlanılıyor. Dayanıklı ve kolay kullanımı bunda etken. Masif de aynı şekilde tercih edilen hammaddelerden. Otel odası mobilyaları son zamanlarda modern stil açısından farklı örnekler sunuyor. Teknolojiyle iç içe oda tasarımlarında mobilyalara tv üniteleri ve güvenlik dolapları eşlik ediyor. Müşterilerin rahatı ve ev ortamında hissedebilmesi için kitaplık veya tabloların kullanıldığı dekorasyonlar da oldukça popüler.

Giysi dolaplarının ayrıntılı iç dizaynı, otel odalarının aynı bölümlerinde kullanılan koltuk takımlarının kullanışlı ve rahat görünümleri modern tasarımlarda yer alıyor. sade ve ferah ortamlar modern tasarımların otellerde geniş uygulama alanları bulmalarına neden oluyor. Bununla kalmayıp otel odalarının şık yemek takımlarını da modern tasarımlarda barındırdığını görebilirsiniz.
Otel odası mobilyalarında kullanılan avangard tarz ise daha çok modern ve klasiğin yeni bir yorumlama ile dekorasyona yansıtılması şeklinde oluyor. Şık görünümlü odalar ise misafirlerin ruhuna hitap ettiği kadar gözlerine de hitap ediyor. Kullanılacak tasarımların estetik görünümlere sahip olmaları oldukça önemli. Estetik bir algı otellerin imajını tamamlayacak dekorasyonların uygulanmasında dikkate alınan bir unsur.

Estetik görünümler yeni mobilya tasarımlarının kişilere sunduğu kullanışlı dizaynlara zevk katan tasarımlardan oluşuyor. Mobilyaların güvenli ve tarz sahibi görünümleri ise otelin vereceği izlenim açısından vazgeçilmez bir unsur. Müşteri odaklı yaklaşımın en güzel örneğini güvenlik sistemlerini barındıran odalarda görüyoruz. Bu niteliklere sahip odalar kişilere güvenlik algısını yansıtmada önemli faktörlerden oluşuyor. Dolap ve raf sistemlerinin güvenliği özellikle tatile gelen müşterilerin otel tercihlerinde önemli bir yer tutuyor.
Hangi tarz kullanılırsa kullanılsın otellerin mobilya dekorasyonunda önem verdiği kolay yıpranmayacak doğal malzemelerden yapılan birinci sınıf mobilyalar oluyor. Bunun yanı sıra göze hitap eden çeşitli tasarımlar, ev dekorasyonunda kullanılan tablolar, tv üniteleri ve kitaplıklar gibi çeşitli dekoratif ürün tasarımlarıyla tamamlanıyor.

Kategoriler: Otel Mobilyaları, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. hülya dedi ki:

    otel mobilyaları deyip geçmemek lazım. ben işimden dolayı sürekli şehir dışına çıktığım için otelde de evimde buldugum rahatlığı ve şıklığı bulmak isterim.

  2. Hüseyin Kızılcı dedi ki:

    Otel mobilyaları ne kadar lüks ve gösterişli ise otelin kalitesi de kadar fazla oluyor.

  3. Helin Can dedi ki:

    Antalyadaki otellerdeki otel mobilyaları çok lüks. Bence müşteri memnuniyeti için otel dekorasyonunun çok ihtişamlı olması lazım.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close