Kategoriler


Kova Burcunun Mobilya Tercihleri

Kova burçları oldukça sıra dışı kişiliklere sahip oldukları için evlerinin de kendileri gibi sıra dışı olmasını diğer evlere benzemesini istemezler. Rahatlarına oldukça düşkün olan kova burçları evlerinde fonksiyonu fazla olan multifonksiyonel mobilyalar tercih ederek, rahatlıklarını korumaya devam edebilirler. Kova burcu mobilya tercihleri genellikle alçak ve net çizgilere sahip sade mobilyalar olur.

kova-burcu-dekorasyon-tercihleri-1

Evinizde eşsiz bir ortam oluşturmak için farklı tahta zeminler, döşemeler kullanabilirsiniz. Farklı duvar kağıtlarını birlikte bir bütün oluşturacak şekilde duvarlarınızı kaplamak için kullanabilirsiniz. Geçmişte değil gelecekte yaşayan bir karaktere sahip olan kova burçları mekanlarında oldukça modern tarzları kullanırlar. Eskiyi hatırlatan klasik tarzları evlerinin dekorasyonlarında kullanmaktan hoşlanmazlar.

Kova burçları evlerinde esnek ve rahat koltuklar, sandalyeler ve tasarım objeleri dekorasyonda kendi zevklerini yansıtarak kullanmak için tercih edebilirler. Kova burçları aynı zamanda fazla eşyayı ve yayıntıyı sevmedikleri için küçük ve minik parçalı eşyalar yerine büyük ve az eşyaları evlerinde dekoratif amaçlı kullanabilirler. Sıra dışı bir dekorasyon anlayışına sahip olan kova burçları tek bir rengin değişik tonlarını evlerinin dekorasyonlarında kullanarak sakin bir ortam yaratabilirler.

kova-burcu-dekorasyon-tercihleri-2

Yatak odasında kova burcu mobilya tercihleri olarak fütüristik tasarımları kullanabilirler. Uyumak için seçeceğiniz yatağınız hem sizin sıra dışı tarzınızı yansıtmalı hem de oldukça rahat ve konforlu olmalıdır. Yatağınızda yatarken rahat bir şekilde televizyon izleyebilmek için yatağınızın tam karşısındaki duvara bir televizyon monte ettirebilir, filmlerinizi keyifle yatağınızda uzanırken izleyebilirsiniz.

Orijinal tasarımlara oldukça düşkün olan yeniyi seven kovalar, duvarlarına asmak için bu tarz tabloları tercih edebilirler. Mutfaklarında ise modernliği yansıtan cam ve metal ağırlıklı eşyalara yer vererek klasik tarzdan kolaylıkla uzaklaşabilirler.

Yaşadıkları ortamlarda kendi sıra dışı tarzlarını yansıtmayı oldukça seven kovalar, değişik tarzlardaki sanatsal objeleri ve modern mobilyaları bir araya getirerek birbirleri ile uyum içerisinde görünmelerini sağlayacak bir zevke ve algıya sahiptirler.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, Siteler Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Hadiye dedi ki:

  Burclara göre ev dekorasyonunu ilk defa duydum ve çok ilginç geldi. Evet hemen hemen beni anlatıyor. Teşekkürler bilgilendirme için 🙂

 2. tuğba dedi ki:

  ben kova burcuyum daha çok sıradışı modelleri tercih ediyorum.

 3. Alev dedi ki:

  Bende kova burcuyum ama sanırım burcumun özelliğini taşımıyorum. Nedense ben el oymalı klasik mobilya takımlarını tercih ediyorum. Kimisine göre klasik mobilyalar rahat değil deselerde bence kesinlikle bir daha düşünmeliler.

 4. meryem dedi ki:

  ben kova burcu olarak kesinlikle modern mobilyalara bayılıyorum. bana hem daha sade ve daha huzurlu geliyor. bir de dağınıklığı hiç sevmeyen bir insan oldugum için bu tasarımlar bana daha düzenli görünüyor.

 5. hadise dedi ki:

  klasik yatak odası vaz geçinilmez olmuş klasik mobilyalara gerimi dönülüyor bende buradan gördüm gittim klasik yatak odası yaptırdım klasik mobilya tam benlik bence

 6. erim dedi ki:

  üst kalite mobilya üretirken bir an olsun bile titizlikle yapıyorlarmış mobilyacılar klasik mobilya el emeği ve göz nuru diyorlar

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close