Kategoriler


Köşe Takımları

Salonunuz yapısı açısından dar bir alana sahip ise; tercihleriniz arasında yer alabilecek en doğru oturma takımı Köşe Takımları olacaktır. Salon yapınıza da uyumlu olarak alacağınız bir Köşe Koltuk Takımı ile beklide salonunuza hiç olmadığı kadar geniş bir görünüm ve daha ferah bir alan yaratabileceksiniz.

Salonunuzun ölçüleri doğrultusunda kafanızda da yer alan bir modeli kolaylıkla özel olarak da yaptırabileceğiniz ve tasarım köşe takımlarına çok rahat bir şekilde sahip olabileceğiniz bir çağda yaşadığımız için istediklerinize ulaşmak artık hayal olmamaktadır. Fakat henüz her bütçede ailenin rahatça alabileceği bir düzeyde olmadığı için tercihleriniz arasında hazır olarak bulunan ve uygun fiyatlar ile sunulan Köşe Takımları da yer alacaktır. Sadece Belli başlı hususlara dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Diğer Mobilyalarda olduğu gibi Köşe Koltuk Takımları satın alır iken de en iyi malzemeden yapılmış olmasına, gerek ahşabının ve gerek ise de kumaşının sağlıklı ve kullanışlı olmasına özen göstermeliyiz. Seçim yapar iken bu detaylar eşliğinde ve doğru şekilde seçimimizi yapmalıyız.

2013 Köşe Takımları arasında sayabileceğimiz modeller şunlardır: Yuvarlak yapısı ile alışılmışın dışında farklı ve hoş bir görüntü veren yuvarlak köşe takımları, Yatak Pozisyonuna da gelen kullanışlı olmasından dolayı da sıklıkla tercih edilen yataklı köşe takımları, kullanışlılığı ile ve sehpa ihtiyacını da karşılayan bu özelliği ile tercihler arasında ilk sıralarda kendine yer bulan Sehpalı Köşe Takımları.

Bu modeller dışında çok farklı klasik köşe takımları da bulunmakta ve tercih edilmektedir. Köşe Takımlarımızı alır iken de her eşyamızı aldığımızda dikkat ettiğimiz gibi Köşe Takımı Fiyatlarını değerlendirip ona göre son kararımızı veririz. Uygun olanı aradığımız gibi kaliteli olanını da sahip olmak isteriz. Birden fazla olumlu özelliği bir arada istediğimiz için bazen zorluklarda yaşayabiliriz. Her Mobilya Mağazasında isteklerimize cevap alamayabiliriz. Fakat Siteler Mobilya merkezinde bulunan mağazalar size istediklerinizi hatta istemediklerinizi sunmaya hazır vaziyette sizleri beklemektedir. Böyle bir fırsatı kaçırmamanızın gerekliliğinin ve öneminin büyük olduğu kanısında olarak sizi Siteler Mobilya Mağazalarına bekliyoruz. Unutmayın ki gelmeden göremez, görmeden de karar verip alamazsınız.

Kategoriler: Koltuk Takımları, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Aslı dedi ki:

  Mavi köşe koltuk takımındaki kapitoneler çok iyi döşenmiş. Bunun kırmızı renkli olanını Asortie mağazasında gördüm.

 2. Güzin Ferda dedi ki:

  Bu köşe takımlarını Asortie Mobilya’nın web sayfasında gördüm. Kumaşları ve renkleri çok güzel. Mürdüm rengi köşe koltuk takımı çok farklı. Hem spor hem de klasik mobilya görünümlü

 3. selda karakuşlu dedi ki:

  bende evime köşe takımı bakıyordum böyle siteleri gezinirken çok şık klasik köşe takımları gördüm hepside çok güzeldi fakat kafam çok karıştı modellerden dolayısıyla hen son karar verdim birini almaya aldım ve çok şık durdu salonumda

 4. Yücel Nikar dedi ki:

  köşe takımları güzel ama çok kullanışlı değil bence. ama resimdeki mavi köşe takımı ve yeşl köeş takımı çok güzel

 5. gözde dedi ki:

  klasik köşe takımlarında daha kullanışlı ve farklı modeller bekliyoruz bunlar çok sıradan

 6. esma dal dedi ki:

  çok sevdim bu modelleri

 7. demet dedi ki:

  çok gzel modeller var ben sevdim bunları

 8. leyla ulusoy dedi ki:

  evime köşe takımı almak istiyorum klasik modeller oldukça göz alıcı fakat modern modellerde oldukça güzel kararsız kaldım sitelere gidip gezmem lazım galiba ins. aradığımı bulurum.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close