Ankara Siteler Mobilya

Kategoriler

Müşteri Görüşleri

birol sezer
fiyat listesini maillermisiniz
nurten şafak
yukarıdaki retro mobilyaların fiatı
mira
mimarlıkta çizim masası ararken cam olanlar tercih edilir. çünkü pratik yaparken veya aynı çizimi geçirirken alttaki kağıdı görmek gerekir . …
perihan
M erhaba resimdeki gardirobu beyendim bilgi almak istiyorum tamami ahsapmi el moyasimi kayrolasini temin edebilirmisiniz urun yerlimi fiyati beni …
Murat Aydin
Web sitenizdeki gorulen modellerden Eskitme yemek masasi ve sandalyesi fiyat tekliflerinizi lutfen gonderiniz?
mevlüt
ilk resimdeki köşe mutfak fiyatı nedir
cahit dinç
podium oturma grubunu beğendim ancak,iki üçlü,iki tekli olurmu,olursa peşin fiyatı ne kadar olur. teşekkürler.

VİDEOLAR

Köşe Koltuklar

Köşe takımları her sezon az ya da çok mobilya üreticileri tarafından koleksiyonlarda yer verilmiştir. Ancak son birkaç yıldır bu takımlar her marka için en çok satan ve insanlar tarafından da en çok tercih edilen koltuk takımları arasında yer almaya başladı. Bu duruma sebep olan şey ise şüphesiz küçülen ebattaki odalar. Birçok dairede artık bir koltuk takımını alacak büyüklükte bir oturma odası bulunmuyor. Bununla birlikte estetik görünümlerin odaya kattığı hava, sahip oldukları şıklık ve küçük aileler için sağladığı konfor da diğer sebepler arasında sayılabilir. Bu durumun bir sonucu olarak her boyut, renk ve modelde köşe takımları üretiliyor. Köşe koltuklar ve fiyatları da buna bağlı olarak geniş bir çizgiye sahip.

koltuk-takımları

köşe-koltuk

köşe-koltuklar-ve-fiyatları

Köşe takımlarında fiyat değerlerine bakacak olursak çok çeşitli fiyatlarda köşe takımlarının satıldığını görebiliriz. Uygun alternatif arayanlar için de şıklık ve kalitede diğerlerinden hiç de eksik olmayan alternatifler var. Bu alternatifleri iyi değerlendirmek için de güzel bir araştırma yapmak durumundasınız. Genel olarak köşe takımlarında farklı tarzlar olsa da sonuç olarak tek bir köşe söz konusu olduğundan modeller birbirine çok benzer şekilde üretiliyor. Yani bilinen markaların ürünlerine ödeyeceğiniz fiyatların yerine aynı modellerin benzerlerine, çok daha ucuz köşe takımlarına sahip olabilirsiniz.

köşe-koltuk-takımı

köşeli-koltuklar

köşeli-koltuk-takımları

Köşe takımlarında kumaş kalitesi fiyata etki eden önemli bir faktör. Kumaşın sadece görsel olarak değerlendiriliyor olması müşteriler tarafından yapılan ciddi bir hata. Özellikle sağlıklı olması ve kolay temizlenilebilir olması da ciddi bir öneme sahip. Sonuç olarak sürekli olarak üzerinde oturduğunuz bir koltuk olduğu için bunlara dikkat etmekte fayda var. Hem kumaş ve mobilya kalitesi bakımından iyi durumda olan, hem de fiyat olarak uygun bir ürüne ulaşmak istiyorsanız sizin için önerebileceğimiz bir alternatif de imalattan köşe koltuk takımı almak. İmalatçılardan direkt olarak sahip olacağınız bir ürün mağazalardakinden çok daha uygun bir ücrete satın alınabilir.

köşe-takımları

köşe-takımları

köşe-takımlar-kanepeler

Kategoriler: Koltuk Takımları, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. havva diyor ki:

    köşe koltuk takımlarından yatak olan köşeli koltuk modellerine bakmanızı tavsiye ederim bence hem kullanışlı hem de çok şık modeller.

  2. elif diyor ki:

    modası geçmeyecek bir koltuk varsa o da köşe koltuk takımlarıdır. ben kendimi bildim bileli var bu tarz koltuklar ve eskiden de kullanılıyordu şimdi de kullanılıyor köşe koltuk takımları.

Yorum Yazın

4 + altı =

Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR..close