Kategoriler


Klasik Yuvarlak Yatak Odası Takımları

Farklılığı sevenler ve yaşam alanlarına da bu farklılığı yansıtmak isteyenler için Asortie Mobilya‘dan masal gibi bir yatak odası tasarımıAsortie Mobilya‘nın klasik yatak odası koleksiyonu arasından sıyrılan ve özgün tasarımıyla kendini şımartmak isteyenlerin oldukça fazla tercih ettiği Hayal Yatak Odası Takımı, birinci kalite kumaşlarla döşenerek sizlere şıklığı sunduğu gibi kaliteyi de sunmaktadır.

Klasik yuvarlak yatak odası takımları arasında en fazla talep edilen modellerden olan Hayal Yatak Odası Takımı, günümüz modasının klasikle buluşmasının bir yansıması olarak yatak odası tasarımlarına ihtişamı getiriyor. Klasik yuvarlak yatak odası takımları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve bu muazzam tasarımı yakından görmek için İstanbul Masko Mobilya Kenti’nde bulunan Asortie Mobilya Mağazası‘na davetlisiniz.

Asortie Mobilya Hayal Yatak Odası Takımı

klasik-yuvarlak-yatak-modelleri

klasik-yuvarlak-yatak-odası-takımları

klasik-yuvarlak-yatak-odası-takımları-ve-fiyatları

yuvarlak-yatak-odası-takımı

Kategoriler: Siteler Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. yeliz enver dedi ki:

    yuvarlak yatak modelleri hoşuma gidiyor ama benim evim hiç müsait değil malesef boyle bir yatak odası takımı almak için. yeni eve taşındığımda kesinlikle bu tarz klasik yuvarlak yatak odası takımı alacağım.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close