Kategoriler


Klasik Yatak Odası

Hayatımızın önemli bir parçası olan yatak odalarımız; farkında olmadan hayatımızın çoğunu burada geçiririz aslında. Uykunun insan hayatının 3/1 i olduğunu düşünürsek bu aslında hiçte azımsanmayacak bir zamandır. Peki, evimizin kalbi yatak odaları nasıl dekore edilmeli?

Öncelikle yatak odası dekorasyonunun aurası en önemli noktadır. Aura ve auradaki değişiklikler, bireylerin ruh haline etki ederken bireyleri fiziksel ve duygusal olarakta etkilemektedir. Ayrıca auradaki renkler, parlaklık, büyüklük ve şekil gibi unsurlar kişinin sağlıklı olduğunu gösterir. Aurayı görmek bu konuda yapılacak birkaç egzersiz ile oldukça kolayken yorumlaması daha zorlayıcıdır. Etrafımızdaki zayıf bir aura ise bizi daha halsiz, isteksiz kılacak en önemlisi de hastalıklara açık bir konuma getirecektir. Zayıf bir aura duygusal olarakta bizi dengesizleştirirken yaşam standartlarımızın düşmesine neden olacaktır.

Peki ya sizin auranız hangi renk? Bunu basit denemelerle anlamak zor değil. Duygularımız, en sivrilen taraflarımız bize bu konuda yol gösteriyor. Biz fark etmiyoruz belki, ama sokakta yürürken bile etrafımızı saran bir renk var. Bu renk hislerimizi, tepkilerimizi ortaya çıkarmamızı sağlarken bazen ani öfkelenmeleri de tetikleyebiliyorlar.

Yatak odamızda aura nasıl olmalı? Öncelikle seçtiğimiz renk auramıza göre bizi dinlendiren, ertesi güne deyim yerindeyse bomba gibi hazırlayacak nitelikte olmalı. İnsanın pozitif yaşam alanına en uygun ürünler tabiki doğal malzemeden, el işçiliği ile hazırlanmış özel ürünlerdir. Dekorasyon tercihimizde; özellikle el yapımı özgün ürünler sizi şımartacak, keyfinizi yerine getirecektir. Klasik mobilyalarda yıllarca koyu pastel, karamsar renkler tercih edilirdi. Sizinde tercihiniz klasik yatak odası takımı ise kalıplarınızı kırın her renkte üretilebilen klasik mobilyalardan auranıza en uygun olanını tercih edin. Meşe, ceviz, maun, kayın, ıhlamur ağacı kullanılan bu özel eserleri kendi tercihinize göre yatak odanızı düzenleyin. Bu tasarımlar yaşam kalitenizi arttırırken etrafınızdakilerin de sizdeki pozitif enerjiyi kıskanmalarına sebep olacaktır.

Kategoriler: Siteler Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. ezgi dedi ki:

  bende klasik yatak odası hastasıyım muhteşem bir birinden güzel klasik yatak odaları

 2. Aylince dedi ki:

  ALTIN VARAK KLASİK YATAK ODASI MODELİNE BAYILDIM

 3. Yücel Nikar dedi ki:

  klasik yatak odaları koleksiyonu içindeki kırmızı yatak odası ve müdrdüm rengi yuvarlak yatak odası mükemmel bir tasarım. bunlar Asortie Mobilya’nın ürünler mi?

 4. tuğba dedi ki:

  klasik yatak odası takımları oldukça romantik ancak biraz pahalı

 5. Meltem Güneş dedi ki:

  Klasik yatak odaları çok güzel ama bu mobilyaları koyacak evi de bulmak lazım 🙂

 6. gül dedi ki:

  klasik yatak odası ile bende şımarmak istiyorum 🙂

 7. hayriye dedi ki:

  yuvarlak yatak çok farklı ve güzel bende evime almayı düşünüyorum burdaki model şahane

 8. şule korkmaz dedi ki:

  dizilerden sonra bu yatak odası takımları moda oldu. bende klasik yatak odası istiyorum 🙁

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close