Kategoriler


Klasik Yatak Odası Modelleri

Geçmişten bu yana kullanılan klasik mobilya, bugün de aynı şekilde canlılığını koruyarak evlerde yerini almaya devam etmektedir. Eskiden yalnızca zenginler için özel olarak yapılan klasik mobilyalar, bugün klasik seven herkes tarafından kolayca satın alınabilmektedir. Klasik yatak odası modelleri de 3000TL ile 30000TL arasında değişiklik gösteren fiyat aralıklarıyla artık kimse için bir hayal değildir.

12993419_1775999409080631_8695824647150263842_n

Artemis Klasik Yatak Odası

Oyma, işleme gibi detayların oldukça fazla kullanıldığı klasik mobilya odaları eski dönemlerde yalnızca meşe, maun, kayın, ıhlamur gibi değerli ağaçlar kullanılarak yapılmaktaydı. Ancak şimdi mdf, yani sıkıştırılmış suntadan elde edilen mobilyalar hem işçilik hem de kullanılan malzeme bakımından daha uyguna gelmektedir. Kullanılan malzeme ağaç olmamakla beraber mobilyanın görüntüsü klasiktir. Gösteriş ve görkemin ön planda tutulduğu klasik mobilyalar bugün çok çeşitli modellerle mağazalarda alıcılarını beklemektedir.

Mobilya ile ilgili pek çok şehirde pek çok farklı mağazanın bulunması ve her bir mağazaya tek tek gidilerek model seçimi ve fiyat karşılaştırması yapılamayacak oluşu, artık herkesin her şeyi bulma konusunda ilk başvuru kaynağı olan interneti akıllara getirmektedir. Aranılan her şeye internet üzerinden ulaşılabildiği gibi yatak odası modellerine de internet aracılığıyla ulaşılabilmektedir. Hem yatak odasının çeşidi hem de fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler elde edilebilmesi internetin ne denli kullanışlı olabileceğini bize bir kez daha göstermektedir. Klasik yatak odası modellerine görsellerden bakıldığında hem mobilyanın nerede satıldığı hem de özellikleri hakkında bilgi edinilebilmektedir.

Quantum Klasik Yatak Odası

Quantum Klasik Yatak Odası

Klasik yatak odası alacak olan kişiler mağaza gezmeye başlamadan önce internet üzerinden çeşitli modellerin fiyatlarına bakarak ön bilgi alabilir ve mağaza gezecekleri zaman daha bilinçli olarak hareket ederek kararlarını verebilirler. Örneğin bir model bir mağazada farklı, aynı model başka mağazada daha farklı fiyatta olabilir. Bu gibi durumları önceden bilmek, sonradan pişman olmamak için gereklidir.

Kategoriler: Yatak Odaları
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. fatma dedi ki:

    ilk resimdeki yatak odasinin fiyatini ne?

  2. hasan dedi ki:

    ne guzel mobilyalar

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close