Kategoriler


Klasik Salon Oturma Grupları Modelleri

Evlerimizin vazgeçilmezleri kanepeler, mobilya dünyasına baktığımızda o kadar fazla çeşitte üretilmektedir ki dekorasyonda ihtiyacımız olan ve olmazsa olmazlardan kanepeler konusunda alışverişimiz aslında bu anlamda oldukça kolaylaşmaktadır.

Klasik salon oturma grupları modelleri, son yılların oldukça fazla talep edilen koltuk tarzlarındandır. Klasik mobilyalarla dekore edilecek olan evlerin baş köşesinde yerlerini alan klasik salon oturma grupları modelleri, el işçiliğiyle ön plana çıkmakta ve görkemli bir dekorasyon oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. Muazzam el emeğinin ön planda olduğu klasik salon oturma grupları modelleri fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Evlerimizde salonlar misafirlerimizi ağırladığımız bir alan olduğundan dolayı, dekorasyonunun titizlikle yapılması gereken alanlar arasında yer alıyor. Siz de size hitap eden renklerde, evinize uygun salon oturma grupları ile salon dekorasyonunuzu tamamlayarak hem kendiniz için hem de misafirleriniz için hoş ortamlar yaratabilirsiniz.

klasik-koltuk-takımları

Asortie Mobilya – Berensu Klasik Koltuk Takımı

klasik-salon-oturma-grupları-modelleri

Asortie Mobilya – Hanzade Klasik Koltuk Takımı

klasik-salon-oturma-grupları-ve-fiyatları

Asortie Mobilya – Elita Klasik Koltuk Takımı

salon-oturma-grupları-fiyatları

Asortie Mobilya – Beylerbeyi Koltuk Takımı

Kategoriler: Salon Takımları, Siteler Mobilya
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. şura izci dedi ki:

    beylerbeyi koltuk takımının fiyatı nedir? bu tarz modelde ve renkte bir klasik koltuk takımı almak istiyorum.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close