Kategoriler


Klasik Mobilyanın En Şık Modelleri Masko’da

Her zaman her alanda kullanabileceğimiz modern mobilyalarımız yoktur. Çünkü modern yeni üretim olan mobilyalar her alanda kullanıma uygun değildir. Klasik mobilyaların en şık halini sizler için hazırlayan Masko, dev bir mobilya merkezidir. Masko klasik mobilya çeşitlerinin hepsinden yararlanabileceğiniz, hepsini aynı mekanda görüp seçebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. İstanbul’un en mutena semtlerinden birisi olan Başakşehir’de bulunan Masko dev bir mobilya kuruluşudur.

İstediğiniz renkte ve desende koltuklara sahip olabileceğiniz dükkanlar, klasik ve şık televizyon üniteleri, koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, çocuk odası takımları hususunda hem yeni modellere, hem de Masko klasik mobilya modellerine sahiptir.

masko lüks klasik mobilya

Masko’da Klasik Çocuk Odası Takımları

Bazı çocuklar rengarenk ev eşyalarını sever, bazıları ise tek renk üzerinde yoğunlaşmayı. Kız çocukları ve erkek çocuklarına rahatlıkla istedikleri şekilde çocuk odası takımı bulabileceğiniz mağazalarla dolu Masko hem fiyat hususunda, hem de mobilya çeşidi hususunda İstanbul’un en iyi mobilya mekanlarından birisi.

Klasik çocuk odası takımlarından istemeyen çocuklar içinse parlak renklerde ve farklı desenlerde cıvıl cıvıl çocuk odası modelleri de mevcut. Masko klasik mobilya hususunda hem şıklığı hem de sağlamlığı bir arada tutmayı başarabilmiş bir kuruluş. Ev eşyalarınızın hepsini yenilemek istediğinizde bile tüm eşyaların bir arada satılabildiği ticari alanlara rastlayabilmeniz mümkün.

Benim Tercihim Hem Koyu Renk Hem De Parlak Bir Mobilya Diyenler İçin

Bazılarımız son zamanlarda açık renk mobilyaların moda olmasıyla birlikte koyu renkli Masko klasik mobilya çeşitlerini özler duruma geldi. Beyaz mobilyanın samimiyeti kadar, koyu renk mobilyanın da asaletli bir duruşu mevcut, Masko mobilyanın koyu siyah ve parlak, kahverengi parlak mobilyaların en şıkını bulabileceğiniz en iyi yer.

Görselliği umursamayan ve rahatına düşkün kişiler için de, en iyi kitaplıkların, bilgisayar masalarının ve bol raflı yatak odası takımlarının da bulunduğu dükkanlardan alışveriş yapabilirsiniz.

masko klasik mobilya çeşitleri

Sevmediğiniz Mobilyaları Evinize Sokmayın, Evinizdeki Mobilyaları Sevmiyorsanız Hemen Onlardan Kurtulun!

Evlerimizdeki mobilyalar, koltuklar ve tüm ev aksesuarları psikolojik ve ruhsal olarak bizleri etkilemektedir. Uzmanlara göre kişiliğimizi yansıtan eşyaların ruhsal olarak bizi etkilemesine kesinlikle izin vermemeliyiz.

Ve sevmediğimiz tüm eşyalardan kısa sürede kurtulmak, bizleri daha dingin, daha uyumlu, daha az sinirli, daha az agrasif hale getirebilir.

Kullandığımız bir koltuğun renginin ve şeklinin ruhumuzla uyum sağlamaması huzurumuzu kaçırdığı gibi, bizi uyumsuz bir insan haline de kolaylıkla getirebilir.

klasik mobilya masko

 

 

 

Kategoriler: Genel
Etiketler: , ,

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close