Kategoriler


Klasik Koltuk rahatlığı

Evlerinizdeki oturma gruplarınızda yer verdiğiniz klasik koltuklar ile rahatlığı ve konforu son derece lüks kalitede yaşayabilirsiniz. Son derece birinci kalitede kullanılan sünger ve döşeme kumaşları ile leke tutamayan ve kolay kolay deforme olmayan malzemeler ile ürettiğimiz koltuklar şıklığı ve zarafeti yansıtan nadide parçalardandır.

Koltuklarınızı tasarlarken saçak kısımlarını hareketlendirdiğimiz varak detaylarını kullanırken altın ve gümüş tercihlerinde bulunmaktayız. Usta eller tarafından yapılan el oyması motifler ile kültürümüzün saraylarındaki ihtişamı yansıtan mobilyalara sahip olacaksınız. Muhteşem bir görünüm ile evlerinize sunduğumuz klasik koltuk modellerini kullandığın her anı mutlu bir şekilde geçirmeniz için sizlere hizmet vermekteyiz.

Beyaz ve krem lake zeminli yüzeyler üzerine estetik dokunuşlarla yapılan eskitme boyalar ile modern havayı klasik mobilya tarzına çevirerek evinizin dizaynına ayak uyduracak modeller tasarlamaktayız. Doğal ahşap kullanılarak ürettiğimiz koltuk modellerinde sentetik ürünlere yer vererek, insan sağlığının son derece önemli olduğunu vurgulamaktayız. Kullandığımız üretim malzemelerinin kalitesi ve çalışma ekip arkadaşlarımızın usta elleri sayesinde sizlere birinci sınıf hizmet kalitesi sunmaktayız.

Kapaletti Koltuk Takımı

Kapaletti Koltuk Takımı

Chester Koltuk Takımı

Chester Koltuk Takımı

Saltanat Koltuk Takımı

Saltanat Koltuk Takımı

Bedesten Koltuk Takımı

Bedesten Koltuk Takımı

Hanzade Koltuk Takımı

Hanzade Koltuk Takımı

armoni koltuk

son-moda-klasik-koltuk-takımları

lüks-konforlu-koltuk-takımları

Kategoriler: Koltuk Takımları
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. Bilge dedi ki:

    chester koltuk takımı çok şık çok hoşuma gitti. çok sade ve şık bir görünüme sahip.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close