Kategoriler


Kitaplığınız Nasıl Olmalı En Güzel fikirler!

Kitap okumayı sevenler zamanla aldıkları kitaplar nedeni ile evde yer sıkıntısı çekebilirler. Evinizde şık bir köşede kitaplık kullanmak istediğinizde bunun için en uygun olan modelleri kolayca bulabilir ve kaliteli yapıları sayesinde daha uzun süre sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yerden tavana kadar uzanan büyük kitaplık modelleri bulunduğu gibi daha küçük ve daha az sayıda kitap için uygun olan modellerde bulunur. Bu nedenle elinizde bulunan kitapların durumuna göre tercih edeceğiniz kitaplıklarda pek çok farklı ayrıntıya da dikkat etmeniz önemlidir.

şık kitaplık tasarımları

en güzel kitaplık modelleri

Duvara Monte Edilen Kitaplık Modelleri

Evinde fazla alanı olmayanlar için duvar kitaplıkları hem kullanışlı hem de şık sonuçlar almanızı sağlar. Bu nedenle bu modeller arasından farklı tarzlarda ve renklerde seçimler yaparak istediğiniz duvara monte edebilir ve kitaplarınızı şık bir şekilde bu alanda saklayabilirsiniz.

Boyut seçenekleri değiştiği için modelin aynı şekilde daha küçük boyutları da bulunabileceğinden en uygun seçim kolayca yapılarak daha kaliteli kullanım imkanı elde edilebilir. Kapalı dolapları bulunan modellerde istediğinizde farklı eşyalarınızı da rahatça saklayabilirsiniz.

Raf bölümleri her model için sayı olarak farklılık gösterdiğinden yeterli olacak alanı sizlere sunan modelleri kullanmanız kitaplarınızın daha düzgün ve şık bir şekilde bu alanda saklanmasını sağlar.

kitaplık tasarımları

Dekoratif Kitaplıklar

Dekorasyonda farklı seçimler evinizin daha hoş ve şık görünmesini sağlar. Özellikle kitaplarınızı koymak veya biblolar ile şık bir alan oluşturmak istediğiniz de dekoratif kitaplıklar istediğiniz gibi sonuç almanızı sağlayacak şekilde hazırlanmış olan modellerdir.

Çok sayıda raf alanı bulunan bu modellerde hem kitaplarınızı sorunsuz saklayabilir ve istediğinizde küçük objeler ile bu alanı daha şık ve gösterişli bir şekilde hazırlayarak evinizde kendiniz için özel bir köşe oluşturabilirsiniz.

beyaz kitaplık

ceviz kitaplık

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genel
Etiketler: , ,

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close