Kategoriler


İtalyan Yemek Odası Takımları

Asortie Yemek Odası Takımları

Bir evde oldukça büyük öneme sahip olan odalardan birisi kuşkusuz yemek odalarıdır. Yemek odalarının iyi bir şekilde dekore edilmesi bu açıdan önemlidir. Dolayısı ile yemek odası seçimi yaparken kendinize özgü olan zevklerinizin yanı sıra bazı konularda da dikkatli seçim yapmanız gerekir. Bu konuda öncelikli olarak yemek odanızı iyi mobilyalardan kurmanız gerekir. Çünkü mobilyalarınız ne kadar kaliteli ve kullanışlı olursa yemek yerken aldığınız keyif de o kadar fazla olur. Bu yüzden marka konusunda seçici olmanızda fayda vardır. Asortie yemek odası takımları bu açıdan oldukça iyi özelliklere sahiptir. Hem kullanışlı hem de kaliteli olmasından dolayı kullanıcısının istediği özellikleri tam anlamı ile karşılayabilmektedir. Bu yüzden de çoğu insan yemek odasında Asortie markasını tercih etmektedir.

italyan-mobilyaları

Elif Klasik Yemek Odası

italyan-tarzı-yemek-odası

Artemis Klasik Yemek Odası

italyan-yemek-odası-modelleri

Açelya Klasik Yemek Odası

italyan-yemek-odası-takımları

Palermo Klasik Yemek Odası

italyan-yatak-odası-takımları

Akasya Klasik Yatak Odası

İtalyan Tarzı Yemek Odaları

Asortie ayrıca başka kültürlere ait olan tasarımları da kendi mobilyalarına uygulayabilmektedir. Bu açıdan da müşterilerinin daha fazla ilgisini çekmektedir. Yemek odasında özellikle tercih edilen tasarımlardan biriside İtalyan tarzıdır. İtalyan yemek odası takımları oldukça kullanışlı olması ile göze çarpmaktadır. Bu yemek odası takımlarında özellikle sade ve beyaz tonlar tercih edilmektedir. Çünkü yemek yerken herhangi bir nesnenin dikkat dağıtmaması gerekir. Bu yüzden de farklı renkleri kullanmak yerine saf beyaz renginin kullanılması daha kullanışlı olmaktadır. Ayrıca bu odalarda geniş bir alan tercih edilmektedir. Bu yüzden yemek masası ve sandalyeler dışındaki eşyalar daha küçük boyutlarda tercih edilmektedir.

İtalyan Tasarım Mobilyalar

İtalyan tarzının oldukça iyi bir şekilde uygulandığı alanlardan biriside yatak odasıdır. İtalyan yatak odası takımları oldukça iyi bir tasarıma sahip olduğundan dolayı Türkiye’deki insanlar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Rahat ve konforlu tasarımları insanın yatakta çok daha rahat etmesinde etkili olmuştur. Ayrıca istediğiniz renk ve ölçülerde üretilebilen bu yatak odası takımları daha iyi uyuyabilmeniz için çok daha kullanışlıdır.

Kategoriler: Siteler Mobilya, Yemek Odaları
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. yelda dedi ki:

    palermo klasik yemek odası takımının sandalyeleri çok hoşuma gitti. hem model olarak hem de renk olarak çok zarif ve şık bir görünüme sahipler.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close