Kategoriler


İstikbal Oturma Grupları

İstikbal ile Konforlu Oturma Grupları

Oturma grupları ev dekorasyonu ve bizler için rahatlık demek. Rahatça uzanıp televizyon seyretmek, oturup kitap okumak, dinlenmek demek. Oturma grupları, oturma odaları ve salonların dekorasyonunda kullanıcılar için konforun sağlanabilmesi demek.

İstikbal oturma grupları yılların tecrübesi ve kalitesi ile harikalar yaratıyor. Oturma odası ve salon dekorasyonlarınız için tasarımları ve modelleri ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Rahatlığı ve konforu; şıklık ve estetik ile buluşturan ürünleri ile ev dekorasyonlarına yepyeni bir görünüm kazandırıyor.

Şık ve Modern Oturma Grubu Modelleri

Salon ve oturma odası dekorasyonlarını güzelleştiren; dekorasyonun tarzını belirleyen oturma grupları çok çeşitlidir. Günümüzde farklı tarzlarda; yeni formlarda oturma gruplarına rastlamak mümkündür. Bu sebeple oturma gruplarının seçimi dekorasyonun geneli açısından oldukça önemlidir.

İstikbal birbirinden şık oturma grubu seçenekleri ile, oturma odaları ve salonlar için yepyeni formlar belirlenmesine olanak tanıyor. İşlevsel ve kullanışlı mobilyaları ile kullanım kolaylığının yanında rahatlık ve konforu da evlerinize getiriyor. Bunu yaparken modern tasarımları ve modelleri ile de şıklık ve estetikten de taviz vermiyor.

Kategoriler: Koltuk Takımları, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Hüzün dedi ki:

  İstikbal Mobilya Türkiye’de mobilya sektörüne yön veren modeller tasarlıyor ve üretiyor. Oturma grupları da rahat oluyor. Ama istikbal’in kumaşlarını beğenmiyorum.

 2. Yasin ÇELEN dedi ki:

  İstikbal Mobilya’nın başarılarını duydukça göğsüm kabarıyor. Bir Türk firması artık dünya markası haline geldi. İnşallah daha fazla büyürler.

 3. gülüş akça dedi ki:

  çok büyük bir evim olsa çok mobilya almak isterim evime hatta siteler mobilya merkezindeki mobilyaların hepsini diye bilirim istikbal çok kaliteli değil diyorlar bana kafamı çok karıştırdılar benim arkadaşlar korkuyorum mobilya almaya bazen ama arkadaşların ağzına bakmadım ben gittim aldım dedim ki bu mobilyalar süper dedim

 4. Hüseyin Kızıl dedi ki:

  İstikbal oturma grupları çok güzel ama her yerde karşına çıkıyor. Aynı koltuk takımı modeli fabrikada binlerce adet üretiliyor. İstikbal klasik koltuk takımı modeli üretmiyor ama…

 5. Yücel Nikar dedi ki:

  istikbal oturma grupları ile istikbal yemek odaları takımları güzel ama çok dayanıklı değil. Tabi yine de sektörüde lider marka istikbal

 6. emel dedi ki:

  istikbal yeni ürünleriyle göz kamaştırıyor avangard tarzda modellerde yapmaya başlamışlar

 7. yonca dedi ki:

  İstikbal son zamanlarda güzel modeller çıkarmaya başladı.

 8. pelin torun dedi ki:

  oturma gruplarında oldukça fazla seçenek var ve seçmekte zorlanıyorum siteler mobilya merkezindeki mağazaları gezdikten sonra dahada kafam karıştı hepsi çok güzel hepsini almak istiyorum 🙂

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close