Kategoriler


İlkbahar Yaz Bayan Modası 2017

 

İlkbahar/yaz sezonunda birçok kişi ne giyinsem de modaya uyum sağlasam diye düşünür. Şimdiden kış modasının kıyafetleri gündeme gelse de, yaz sezonu hazırlıkları da başladı.

Dijital baskılar, desenler, ekoseler ve birbirinden farklı kumaşların bir arada kullanılması ilkbahar yaz bayan modası 2017 sezonu anahtar kelimeleri olacak. Olabildiğine salaş olacak olan 2017 sezonunun en beğenilen parçaları için şimdiden online alışveriş siteleri harekete geçti.

Apoletli ve armalı kıyafetler, doğa renkleri ile her zaman kullanabilecek olan zamansız ürünler kullanılacak. Değişik renklerin birlikte kullanıldığı kıyafetlerle uyum içinde tercih edeceğiniz aksesuarlarla da abartılı büyüklükler tercih edilebilir.

ilkbahar yaz dekorasyonu

Deri, Süet ve Ponpon

Deri ve ponpon gibi birbirinden alakasız malzemelerin kullanılacağı bu sezonda, ayakkabılar oldukça dikkat çekici olacak.

Dijital baskıların ayakkabılara da yansıyacağı yaz sezonunda her yer rengarenk olacak ve birbirinden şık seçeneklerle dikkat çekecek. Değişik renk alternatifleri arasından seçim yaparken öncelikli olarak tercih edeceğiniz bronz renk, bu yılın favorisi olacak.

ilkbahar yaz dekor örnekleri

Kamuflaj Desen Yine Moda

Kamuflaj yine moda olacak ve özellikle armalarla harika bir uyum içinde montlarla da gündeme gelecek.

Şık giyinmek istediğinizde, özellikle bronz, sarı ve gri renkleri tercih edebilirsiniz. Farklı renk alternatiflerini zıt renklerle kombinleyebilirsiniz.

Bronz Rengin Hakimiyeti

Kahverengi tonlarıyla birlikte kullanılacak olan bronz renkler oldukça iyi kombinler ortaya çıkaracaktır. Buğday tenliler için bu renkler her zaman tercih edilecek ve oldukça şık görünecek.

Renk tonlarını tercih ederken ten renginize uygun seçenekleri seçmelisiniz. Mesela sarı rengi kullanacaksanız, teninizle zıt görünmeyecek seçenekler tercih etmelisiniz. Ayrıca 2017 kadın giyim modası için öne çıkan renkler, mavi tonlarının da bulunduğu seçeneklerle doğal hale gelecek.

ilkbahar ve dekorasyon

Takılarda Abartılı Modeller

Devasa yüzük ve kolyeleri tercih edeceğiniz takı seçenekleri için, saç aksesuarlarında da büyük modeller seçebilirsiniz.

Elinize geçirdiğinizi giyinebileceğiniz 2017 yaz modası için kullanacağınız ürünler, özellikle kullanamadığınız ürünleri ortaya çıkarak değerlendirmenizi sağlar. Eski takılarınız, yüzükleriniz ve küpelerinizle her eşyanızı değerlendirebileceksiniz.

Çantalarınız için de birçok aksesuar kullanabileceğiniz bu sezon modasında, elinize geçirdiğinizi giyinmenizde bir sakınca olmayacak.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genel
Etiketler: , , ,

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close