Kategoriler


İkili Koltuk Takımı Modelleri

İkili Koltuklar

Günümüzde teknolojinin gelişmesi, insanların çok farklı mobilya modelleriyle tanışmalarına ve istedikleri nitelikleri kolaylıkla bulabilmelerine olanak sağlamaktadır. Bazı evlerin metre kareleri daha küçüktür ya da yalnızca oturma odasına koltuk takımı alınmak istenir. Oturma odalarında metre kareler daha düşüktür. Bu sebeple ikili koltuk takımı modelleri daha fazla tercih edilir.

İkili Koltuk Modelleri

İkili koltuk takımı modellerinde, 2014 yılında daha çok açık renkler kullanılacak. Mobilya alacak olanlar, krem ve tonlarını öncelikli tutmalılar. Özellikle modaya uyum sağlamayı sevenler için, ikili koltuk takımı modellerinde, açılır kapanır özellikteki, açık renkli mobilyalar damgasını vuracak. Siyah ve tonlarını sevenler de, gri tonlarını tercih edebilirler.

ikili-koltuklar-ve-fiyatlar

Chester Koltuk Takımı

ikili-koltuk-modelleri

Aristokrat Fiskos Seti

koltuk-takımı-modelleri-ve-fiyatları

Aristokrat Klasik Koltuk Takımı

koltuk-takımları-2014

Artemis Klasik Koltuk Takımı

koltuk-takımları-ve-fiyatları

Versace Klasik Koltuk Takımı

İkili Koltuklar ve Fiyatları

2014 yılının en moda ve en şık ikili koltuk takımı modelleri için kısa bir araştırma, biraz fikir edinmek adına yararlı olacaktır. Şık mobilyalar en ucuz fiyatlarıyla sizlerin de evini süsleyebilir.

Kategoriler: Koltuk Takımları, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. ilke dedi ki:

    chester koltuk takımı çok şık ve zarif duruyor. ikili koltuk takımları salon dekorasyonunun tamamlayıcı durumunda olduğundan dolayı takım halinde olması gerektiğini düşünüyorum.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close