Kategoriler


Hülya Avşar’ın Ayvalık’taki Son Evi

hülya-avsar-eviHülya Avşar, ülkemizin en ünlü kadınlarından bir tanesidir. Uzun yıllar farklı alanlarda çalışan Hülya Avşar yaptığı işlerin yanında daha çok özel hayatı ve yaşadığı polemikler ile gündeme gelmeyi başarmıştır. Ünlü olduğu ilk günden bu yana sansasyonlu aşkları evliliği aldatılması ve sevgililerinin yanında en çok konuşulan konulardan birisi de Avşar kızının oturduğu evler olmuştur. Hülya Avşar da bol bol ev değiştiren ünlüler kervanındandır. Bu güne kadar oturduğu tüm evler dekorasyonları bir şekilde haber olan sanatçının pek çok dekorasyon dergisinde de evleri ile ilgili görüntüler yer almıştır. Hülya Avşar’ın en bilinen evi Sarıyer’de ki yalısıdır. Bu yalıda uzun süre oturan Avşar kızı, Sadettin Saran’la olan ilişkisi nedeniyle bir süre onunla birlikte yaşamak için evinden taşındır. Hülya Avşar’ın son evi ise Büyükdere’dedir.

Tarabya’da ki evini kiraya veren sanatçı yani evi, için hazırlıklar yapmaya başlamıştır. Ayvalık’ı da çok seven Hülya Avşar, burada son yaptırdığı evinde dekorasyonunu yeni tamamlamıştır. Evin dekorasyonu için çok uğraşan Hülya Avşar, burada ailecek tatil yapmaya geldikleri için daha fazla özenmektedir. Bu evi tüm ailesi ile vakit geçirmek için alan sanatçı içini döşerken de bir o kadar titiz davranmıştır. Hülya Avşar’ın son evi görenleri kıskandıracak kadar güzel şekilde tasarlanmış.

Hiçbir masraftan kaçınmayan sanatçı dekorasyon için harcadığı miktarı da sır gibi saklamaktadır. Mobilyaları ve evin tüm eşyalarını tek tek özenle seçmesi, hem stil sahibi hem de rahat bir dekorasyon yapması, evin yazlık havasına oldukça uyum sağlamıştır. Evinini eksikleri için sürekli büyük alışveriş merkezlerinde dolaşan sanatçı evinin eksiklerini tamamlamaya çalışıyor. Hülya Avşar’ın son evi Ayvalık’ın en güzel en göze batan evlerinden biri olmaya adaydır. Her bakımdan zevkli olan Hülya Avşar, ev dekorasyonu konusunda da oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Ayvalık’ta ki evi en güzel evlerinden bir tanesidir.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Siteler Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. helen 88 dedi ki:

  hülya avşarı hiç sevmem ama giydiği kıyafetlerden, televizyonda gördüğümüz evlerinin dekorasyonlarıyla çok zevkli olduğundan eminim.

 2. banu yıldırım dedi ki:

  hülya avşar magazinden takip ettiğim kadarıyla evinde klasik tarz tercih ettiğini biliyorum. daha ağır mobilyalardan hoşlanıyor. ben de klasik mobilyaları çok seviyorum

 3. damla dedi ki:

  her ev için dekorasyonda titiz davranmak gerek..büyük küçük farketmez. en ufak hatalar bile görüntüyü bozabiliyor

 4. esra yalım dedi ki:

  hülya avşarın zevkli bir evi var bence mobilyaları klasik takımlardır diye düşünüyorum. gösterişli ve rahat mobilyalardır

 5. yeşim atmaca dedi ki:

  hülya avşarın evindeki mobilyalar klasik ama bambo rengi gördüm sankievinde klip çekerken klibinde gördüm

 6. arzu başkale dedi ki:

  evet kesinlikle sizlere katılıyorum hülya avşarın nerdeyse bütün vicudunda dövme var kesinlikle evide renga renktir

 7. BERENSU dedi ki:

  Bu akşam Hülya Avşarı Yetenek Sizsiniz’de seyrettim. Her yerini dövme yapmış. Hülya Avşar’ın evi de bence rengarenktir. Koltuk takımları ve yemek odası takımları en az vücudundaki dövmeler kadar renkli ve canlıdır.

 8. Derya Zande dedi ki:

  Avşar kızına yakışır… Tarabya’daki evini dışarıdan gördüm. Dışı bile çok güzel. evin içi nasıldır kimbilir. Ama ben Hülya Avşarın evini bir televizyon proğramında seyretmiştim. Salonda modern mobilyalar, yatak odasında ise klasik yatak odası takımı vardı. Antrede çok hoş bir ayna tırnak vardı.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close