Kategoriler


Hayatınızı Kolaylaştıracak Yatak Odası Gardrop Modelleri

Yatak odalarınızda yer vereceğiniz gardrop modelleri ile yatak odalarınızı daha aktif bir yere dönüştürebilirsiniz.

Yatak odalarında oldukça önem taşıyan mobilya tasarımlarının başında yer alan gardrop modelleri sayesinde eşyalarınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz. Yatak odalarınızdaki dağınıklığın bir anlamada gardrop modelleri ile geçebilirsiniz. Yatak odanızda kullanacağınız gardrop modellerinin hem işlevsel hem de fonksiyonel olmasına dikkat etmelisiniz. Tercih edeceğiniz gardrop modelinin hayatınızı kolaylaştıracak nitelikte olmasına özen göstermenizde fayda vardır. Yatak odalarının daha kaliteli bir yere dönüşmesini sağlayacak olan bu tasarımlar ile yatak odalarınızı bambaşka bir yere dönüştürebilirsiniz.

kapaletti-yatak-odasi-2

Özellikle ahşap niteliğindeki tasarımlar yatak odalarına çok yakışmaktadır. Bu tasarımlar hem dayanıklılıkları hem de uzun ömürlü kullanımları ile yatak odalarınızdaki en dikkat çekici mobilya ürünlerinizden biri olacaktır. Ahşap mobilyaların yatak odalarına getirdiği sıcak ve samimi hava ile yatak odalarınız çok daha etkileyici bir görünüme bürünecektir. Ahşap tasarımların diğer mobilya tasarımları ile birlikte yakaladığı uyum görülmeye değer nitelikte ve kalitedir. Ahşap tasarımlar, yatak odalarını büyüleyici ve etkileyici kıldıkları gibi işlevsellikleri de hayran bırakmaktadırlar.

Yatak odanızda yer vereceğiniz tasarımlar arasında mutlaka ahşap gardrop modellerini düşünmelisiniz.

Hem dekoratif hem de çok yönlü olan bu mobilya tasarımları ile yatak odalarınızı daha etkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Yatak odanızda ahşap gardropların renklerinde beyaz ve antrasittin yanı sıra doğal ahşap renkli tasarımlar da oldukça ilgi görmektedir. Ayrıca ahşap tasarımlar modern ve klasik tasarımların birlikte kullanılmasına imkan tanımaktadır. Ahşap gardrop modellerini yatak odanızda tercih ederek, yatak odalarınızın tüm mobilyaları ile birlikte daha uyumlu bir manzara ortaya koyabilirsiniz. Yatak odası takımlarında yatak modelinden sonra en göze çarpan tasarım olan gardrop modelleri her yönüyle yatak odanızın dekorunda söz sahibi olduğunuzu göstermelidir.

Gardrop modellerinde sürgülü gardrop modelleri de yatak odanızda oldukça güzel duran tasarımlardandır.

yazlık-ev-yatak-odası-mobilyaları

Bu mobilya tasarımlarının en beğenilen tarafı kolay açılıp kapanabilmesidir. Ayrıca üzerinde yer alan ayna modelleri ile de görsel bir bütünlüğün ortaya konulmasını sağlayacaktır. Geniş iç hacime sahip olmaları ve raflarının bol olması nedeniyle bu gardrop modelleri son yıllarda evlerin yatak odalarında çok güzel durmaktadır. Sürgülü olan bu tasarımlar ile eşyalarınızın dışardan görünmesinin de önüne geçebilirsiniz. Sürgülü olan gardrop modelleri yatak odalarınıza hareketli ve dinamik bir görünüm de getirecektir. Bu şık tasarımlarda yer alan çekmecelere de özel ve kıymetli eşyalarınızı da yerleştirebilirsiniz.

Kapaklı gardrop modelleri de yatak odanız için düşünebileceğiniz en güzel tasarımlardandır.

Kapaklı olan bu gardroplar özellikle klasik mobilya şeklindeki tasarımlar ile oldukça güzel durmaktadır. Hem gösterişli hem de ihtişamlı olan bu gardrop modelleri ile yatak odalarınızda harikulade bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Klasik tarzdaki bu gardop modelleri ile yatak odanızda saray havası ortay çıkarabilmeniz mümkündür. Yatak tasarımları ve komodin modelleri ile de dengeli bir dekorasyon ortaya koymanızı sağlayan bu gardrop modelleri ile yatak odalarınızı farklı kılabilirsiniz.

Bu gardrop modellerinin en büyük özelliklerinden biri de istenilen ölçülerde ve renklerde yapılabilmesidir. Varaklı ve gravür motifli gardrop modelleri de yatak odalarının dekorasyonunda oldukça hoş bir görünümün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

kampanyalı-yatak-odası-takımları-ve-fiyatları

Bölme duvarlı gardrop modelleri, hem kullanışlı tasarımları hem de estetik görünümlü olmaları nedeniyle bu gardoplar yatak odalarınız için düşünebileceğiniz alternatiflerdendir. Çekmecelerin, rafların duvar panellerinin ardına dizayn edilmesi ile oluşturulan bu gardrop modelleri ile yatak odalarınızı daha efektif bir hale getirebilirsiniz. Son derece modern ve şık olan bu tasarımlar sayesinde yatak odalarınızda aradığınız pratikliğe ve işlevselliğe kavuşabileceksiniz.

Yatak odalarınızda yer vereceğiniz gardrop modelleri arasında buzlu cam kapaklı olanları da kullanabilirsiniz.

modern-yatak-odası-takımları-2013

Bu tasarımlar sayesinde yatak odalarınızı daha cazibeli bir yere çevirebilirsiniz. Buzlu cam tasarımları gözleri yormayan özellikleri sayesinde dekorunuzu daha da ön plana çıkarabilecektir. Yatak odalarındaki estetik unsurları göz ardı etmek istemiyorsanız yer vereceğiniz en iyi tasarımlardan biridir. Cam kapaklı bu gardrop modelleri hem işlevsel hem de görsel olarak hoş bir manzara ortaya koymanızı sağlayacaktır. Eşyalarınızın birbirine karışmaması için cam raflarla ayrılmasını sağlayan bu tasarımlar ile gardroplarınız daha tertipli bir yapıya kavuşacaktır.

Kategoriler: Genel, Yatak Odaları
Etiketler:

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close