Kategoriler


Erkek Genç Odaları

Genç odaları ergen çocuğu bulunan pek çok ebeveynin oluşturmak istedikleri odalardır. Bu odalar genellikle kızlar için pembe ya da kırmızı tonlarında erkekler için ise siyah ve mavi tonlarında tasarlanmaktadır. Önemli olan bu odalarda çocuğun gelişim çağı olan bu dönemde onun zihnini açacak ve onu rahatlatacak tasarımın ve renk seçiminin sağlanmasıdır. Bu yönüyle bakıldığında genç odalarının tasarımı son derece önemlidir.

Erkek genç odaları genellikle siyah, yeşil, mavi, kahverengi, lacivert gibi pek çok farklı tonun birbiri ile harmanlanması sonucunda oluşturulmaktadır. Kırmızı ve siyahın uyumlu birlikteliği de bir erkek genç odası için son derece idealdir. Bunun yanında söz konusu odanın farklı aksesuarlar ile desteklenmesi de önemlidir. Araba şeklinde tasarlanan yataklar, gencin kitaplarını ve aksesuarlarını koyabileceği dolaplar, yatak örtüsü ile dolaplarla ve odada bulunan pek çok farklı eşya ile uyumlu olan diğer aksesuarlar incelikle seçilmelidir. Sıcak renklerin kullanılması genellikle erkek çocuklarına enerji verir ama bunun yanında açık yeşil ve açık mavi renklerinin kullanılması da bir genç odasını tercih edilir kılacaktır. Söz konusu tonlar zihin açan, huzur veren ve dikkat toplayan renklerdir.

Erkek genç odası tasarımında daha çok simetrik olan mobilya tasarımı kullanılsa da düz ve sade olan modellerden hoşlanan pek çok genç bulunmaktadır. Sadece mobilyanın değil aynı zamanda mekanın da tasarlanması bir genç odasını oldukça etkileyici hale getirecektir.

Yıllardır mobilya sektöründe çalışan firmamız pek çok mobilyanın tasarlanmasında ve bu mobilyaların evler için uygun hale getirilmesinde rol almıştır ve son derece uzman bir ekiple çalışmaktadır. Hayalinizdeki erkek genç odasını tasarlamak ve bu hayale uygun bir tasarım sonucunda odanıza şeklini vermek bizim için önemlidir. Aynı zamanda çocuğunuzun zihnini açacak ve onu odasında tutacak orijinal fikirler üretmek de önem verdiğimiz bir konudur. Mobilya ve dekorasyon konusunda profesyonel bir hizmet almanız şıklığın anahtarıdır.

Kategoriler: Genç Odaları, Siteler Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. burhan dedi ki:

  erkek genç odalarına mavi ve siyah renkten başkası yakışmıyor zaten.

 2. vildan dedi ki:

  erkek genç odalarında klasik renk ya mavidir ya siyah. ama her ikisi de çok hoş duruyor genç odası takımlarında.

 3. ahsen dedi ki:

  erkek genç odaları genellikle ya siyah oluyor ya da mavi zaten 🙂

 4. zahide dedi ki:

  erkek genç odaları tasarlanırken dağınık çocuklara göre tasarlanmalı 🙂

 5. nurgül dedi ki:

  erkek genç odaları dekorasyonu yine annelere düşüyor. erkekler bu konuda hiç meraklı değil. genç odası takımında sadece renklere dikkat ediyorlar.

 6. fisun dedi ki:

  erkek kız diye ayırmaya gerek yok renkleri ve mobilyaları. ama erkek çocukları genellikle daha koyu renkler ve mavi tonları tercih ediyorlar heralde. burdakiler çoğunlukla koyu renkler çünkü

 7. bengü dedi ki:

  erkek genç odası modellerinde mavi ve siyah renk çok güzel duruyor.

 8. vedat davulcu dedi ki:

  herşeyden öte genç odası takımı alacaksam sade, çok renkli olmayan bir takım tercih ederim. çoğu erkeğin de bu şekilde düşündüğünü öngörüyorum.

 9. nazife dedi ki:

  erkekler kızlar kadar önem vermiyor odalarının dekoruna. onlar için erkek genç odaları ne kadar kullanışlı olursa o kadar iyi.renk seçimi olarak zaten genellikle aynı tonlar tercih ediyorlar. erkek genç odası takımlarına koyu mavi renk çok yakışıyor.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close