Kategoriler


Doğtaş Oturma Gurubu

DOĞTAŞ 2013 OTURMA GRUBU MODELLERİ

Salon ve oturma odası dekorasyonlarında kullanılan en önemli eşyalar koltuk takımlarıdır. Ancak dekorasyon için farklı parçaları bir araya toplamak istemeyenler daha çok oturma odası takımlarını tercih ederler. Bu takımlarda kişilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre farklı parçalara rastlamak mümkündür.

DOĞTAŞ oturma odası takımları dekorasyonunu şık mobilyalarla süslemek isteyenler için kaçırılmayacak seçenekler sunuyor. Sezonun öne çıkan renkleri kullanılarak hazırlanan modern tasarımlar ile oturma odalarına göz alıcı bir hava katıyor.

DOĞTAŞ İLE OTURMA ODALARINI YENİLEYİN

Evleri yeni baştan dekore etmek ya da var olan dekorasyonu değiştirmek; doğru kararlar vermeyi ve araştırma yapmayı gerektirir. Oturma odaları için de şık ve konforlu mobilyalar seçebilmek çok önemlidir. Tamamen yenilenecek bir dekorasyonda odanın genel tarzını belirleyecek mobilyalar dikkatle tercih edilmelidir.

DOĞTAŞ, bu karar verme zorluğunu ortadan kaldıracak şık mobilyaları ile dekorasyonunu değiştirmek ve yenilemek isteyenlere birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Şıklığının yanı sıra, konforlu ve rahat olan modern tasarımları ile oturma odalarını baştan yaratıyor.

Kategoriler: Koltuk Takımları, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Nigar dedi ki:

  Şu hazır malzeme ile üretilen mobilyaları neden alırlar bilmem çünkü oraya verilen paralara acıyorum. Aynı rakamlara avangard mobilya veya klasik el oyması sanatı ile yapılan mobilyalar onlarca kat güzel ve dayanıklı. Tavsiye ederim bir denemek lazım.

 2. nesibe dedi ki:

  vallahi bende bütün evimin mobilyasını doğtaş tan aldım bütün mobilyalarım çok kaliteli bence kullanmadan görmeden bence karar vermeyin mosko da doğtaş mobilyacılarda var mobilya mı değiştirirsem yine doğtaş tercihim

 3. Yücel Nikar dedi ki:

  Doğtaş oturma grupları bence Türkiyenin modern mobilya alanındaki en başarılı tasarımları

 4. gül dedi ki:

  doğtaş bence çokta kaliteli mobilyalar üretmiyor klasik mobilya number one 🙂

 5. gonca dedi ki:

  Doğtaş ürünleri her zaman kaliteli oluyor zaten.

 6. gül dedi ki:

  klasik mobilyanın yerini tutmaz

 7. yeliz kara dedi ki:

  Doğtaş mobilya oldukça etkileyici tasarımlara sahip. evime oturma grubu alıcam sitelerde doğtaş mağazası varmı acaba ?

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close