Kategoriler


Dekorasyonda Renk Uyumu

Evlerde Renk Uyumu

Dekorasyon ev ve ofis için çok önemli bir şeydir. Özellikle son yıllarda yeni tasarımlardaki mobilyaların ortaya çıkmasıyla beraber çoğu kişi de mobilyalarını yenileyerek yeni dekorasyonlar oluşturmaya başladı. Bu dekorasyonlar sayesinde de evlerin daha şık bir görünüme kavuşması sağlanmış oldu. Ancak bazen alacağınız mobilyalarda yanlış renk uyumlarını tercih etmeniz sonrasında ise şıklıktan uzak ve boğucu bir ortamla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için eşyalar arasındaki renk uyumuna son derece dikkat etmeniz gerekmektedir.

Dekorasyonda Renk Uyumunun Önemi

Dekor edeceğiniz yer eviniz ise bu durumda renk uyumu sizin için daha da ayrı bir önem arz etmektedir. Çünkü evlerimiz bizim dilendiğimiz ve kendimizi huzurlu hissettiğimiz yerlerdir. Ancak evlerde kullandığımız mobilyalar arasında renk uyumu olmazsa bu durumda ortam boğucu olabilir. Bu da bizi zamanla rahatsız edecektir. İşte böyle bir durumla karşılaştığınız zaman evde çok fazla zaman geçirmek istemezsiniz. Eğer bunun olmasını istemiyorsanız bu durumda dekorasyonda renk uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

dekorasyonda-renkler

Şımarık Köşe Kanepe

ev-dekorasyonunda-renk-uyumu

Hanedan Klasik Koltuk Takımı

evde-renk-uyumu

Şehzade Klasik Berjerler

evlerde-renk-uyumu

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

mobilya-renk-uyumu

Beylerbeyi Berjer Modeli

Dekorasyonda Renkler

Siz de evinizi baştan yapmak ve yeni mobilyalar almak istiyorsanız bu durumda Asortie Mobilya mağazamıza gelebilir ve mobilyalarımıza göz atabilirsiniz. Böylece siz de aradıklarınızı bulmuş olacaksınız.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Siteler Mobilya
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. vahide dedi ki:

    şımarık köşe kanepe harika bir tasarım. klasik olmasına rağmen sportif bir duruşu var. köşe koltuk takımı almayı düşünenler kaçırmasın bence bu koltuk modelini.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close