Kategoriler


Country Tarzı Evler

Country tarzı dekorasyonu evinizin değişik bölümlerinde uygulayarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Her mevsim kullanabileceğiniz bu tasarımlar ile dekorlarınızda fark yaratmanız mümkündür. Dekorasyonlarınızda harika bir sonucun ortaya çıkmasını sağlayacak olan country tarzını yaşam alanlarınıza uygulayarak mükemmel dinlenme alanları oluşturabilirsiniz. Şehir hayatının dışına çıkabileceğiniz bu tasarımlar ile yaşama alanlarınız çok daha dekoratif bir görünüm verecektir.

Country-mobilya

Dekorasyon harikası olan country tarzı evler ile yaşam alanlarınızı ödüllendirebilirsiniz. Bu tarz dekorasyonlarda ahşap, taş ve ferforje tasarımların birlikte kullanıldığını görebilirsiniz.

Ahşap tasarımlarda yer verilen oymalı ve gravürlü tasarımlar çok daha etkileyici bir dekorun ortaya konulmasını sağlayacaktır. Bu tarzdaki dekorasyonlar oldukça popülerdir. Böyle bir dekorasyonla yaşam alanlarınız çok daha zengin ve alımlı bir noktaya taşınacaktır.

country-furniture-1

Bu dekorasyon modellerinde country tarzını teras ve bahçelerinizde tercih ederek ortaya fevkalade bir dekor çıkarabilirsiniz. Teraslarınızın korkuluklarından tutunda yerdeki zemininde de kullanacağınız ahşap tasarımlar ile teras ve balkonlarınızı daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Dekorasyonunuza uygun konsepte yapacağınız ahşap tasarımlı mimari ile görkemli bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz. Kır evi şeklinde evinizin dekorunu yaparak yaşam alanlarınızı daha değerli bir yere taşıyabilirsiniz.

Taş duvarları duvarlarınızda tercih ederek dekorlarınızı daha da zenginleştirebilirsiniz.

Duvarlarınızda yer vereceğiniz tuğla tasarımlar ile yapacağınız dekorlar olduğundan çok daha etkili bir dekorasyonun ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Modern tarzda seçeceğiniz koltuk takımlarını oturma odanızda kullanarak çok daha güzel dekorlar elde edebilirsiniz.

country-mutfak-tasarımı

Taş duvarlar, ahşap tasarımlar ile uyum sağlayarak ortaya daha dengeli bir dekor çıkacaktır. Oturma odanızda yer vereceğiniz koltuk modellerinde daha desenli ve renkli olan tasarımları kullanarak oturma odalarınızı zenginleştirebilirsiniz. Ahşap yan sehpa ve klasik koltuk takımları da country tarzındaki dekorunuzda gayet hoş duracaktır. Yaşamınızı daha kaliteli ve konforlu yaşamak istiyorsanız mutlaka country tarzını benimsemelisiniz.

Banyolarınızın dekorunda mermer kullanarak çok daha mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Mermerin banyolarınızda kullanımı ile yaşam alanlarınızda country tarzını yaşayabilirsiniz. Mermer kullanarak yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve temiz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Banyolarınızda yer vereceğiniz bu tasarımlar her yönden yaşam alanlarınıza değer ekleyecektir. Banyolarınızda ahşap tasarımlar ile çok daha dikkat çekici bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz.

country-tarzı-mutfak-modelleri

Beyaz ahşap dolaplar ile eşsiz bir uyum ortaya çıkaran bu tasarımlar ile yaşam alanlarınız çok daha kaliteli ve çekici bir hal alacaktır. Kullanışlı ve dayanıklı olan ahşap dolap tasarımları ile banyolarınızda olağanüstü bir banyo dekoru ortaya koyabilirsiniz. Banyo seramiklerini banyolarınızda kullanarak çok daha otantik bir dekorasyona yaratabilirsiniz. Taş ya da mermer olan duvarlarla muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yatak odalarınızda da klasik tasarımları kullanarak eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dikkat çekici ve göz alıcı olan yatak odası modelleri ile yatak odanızda fark yaratabilirsiniz. Ahşapsız bir country dekorasyon tarzı düşünemezsiniz. Bu bakımdan klasik tasarımlara başvurarak en etkileyici yatak odası görünümünü benimseyebilirsiniz. Country tarzının yatak odanıza katacağı değer gerçekten görülmeye değer niteliktedir. Yatak odalarınızı daha değerli bir hale getirmek istiyorsanız mutlaka country tarzını kullanmalısınız.

country-furniture

Mutfaklarınızda kullanacağınız ahşap mutfak dolapları da her açıdan mutfaklarınızda fark oluşturmanızı sağlayacaktır.

Mutfak tezgahı ve dolaplarının kullanımı ile yaşam alanlarınızı çok daha fonksiyonel ve işlevsel bir yere dönüştürebilirsiniz. Dayanıklı olan bu tasarımlar uzun ömürlü olmalarıyla da göz doldurmaktadır. Açık renkli lake beyaz ahşap tasarımlar ile dekorlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Mutfağınızın çok daha görkemli bir yere dönüşmesini istiyorsanız mutlaka country tarzını mutfağınızda kullanmalısınız.

Kategoriler: Dekorasyon Haberleri, Ev Dekorasyonu, Genel
Etiketler:

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close