Kategoriler


Boğa Burcu Dekorasyon

 

Boğa Burcu: Yönetici gezegeni Venüs olan boğa burcu insanları ev dekorasyonunda çok kararlı özelliğe sahiptir. Güçlü kişilik yapıları ile dikkati çeken boğa burcu insanları, evlerinde de karakterlerini yansıtan eşyalara yer verirler. Salondan oturma odasına yatak odasından mutfağa dek evin tüm dekorasyonunun bir bütünlük taşımasını isterler. Boğa eğer bir eşya için güzel diyorsa, o kesinlikle güzeldir. Kusurlu veya içine sinmeyen eşyalarla boğa insanlarının içi kesinlikle rahat etmez. Yerleşik düzeni ve aile hayatını çok seven boğa burcu insanı bu özelliğini ortaya çıkaracak ölçüde yumuşak renkli mobilyaları tercih edecektir.

Krem veya uçuk mavi tonlarda imal edilmiş döşemeleri olan mobilyalar onlar için idealdir. Bakır, pirinç ve bronz ağırlıklı eşyalar, çeşitli türdeki şömineler boğa burcunun güzelliklere ve lükse olan düşkünlüğünün belirtisidir. Döşemelik kumaşlarda ise, düz zemine yerleştirilmiş, özellikle de çiçek ve yaprak desenlerinden hoşlanırlar. Rahatlığa oldukça düşkün boğa burcu insanı için ev yaşamında konfor çok önemlidir. Salon takımının şık ve rahat olması, yumuşak ve esnek yapıya sahip olmasını isterler. İş hayatında başarı grafiği yüksek olan boğa burcu insanları, evde de çalışmalarını takip etmekten keyif duydukları için çalışma masası onların vazgeçilmezleri arasındadır. Entellektüel yönlerinin güçlü olması nedeniyle evlerinin bir bölümünde mutlaka kitaplık yer alır.

Mutfak dekorasyonu da özen gösterdikleri bir konudur. Farklı yemek kültürlerine ilgi duyan kişiler olduklarından, mutfakta bol bol vakit geçirirler. Bu nedenle mutfak dolapları, masa ve sandalyelerini pratik ürünlerden seçerler. Boğa burcu insanları güneş ışığının içeri girdiği ve çiçeklerle süslü evlerden hoşlanırlar. Eve renk katılması gerektiğinde süs eşyaları yerine sanat eserlerini ve bitkileri tercih ederler. Boğa her ne kadar gösterişe önem verse de rahatlığı asla ikinci plana atmaz. Boğa insanı güzel sese çok önem verir. Ev içinde döşenmiş güzel bir ses sistemine veya salonun en güzel yerindeki bir piyanoya hayır diyemezler. Gösterişli mobilyalara ilgi gösteren boğa burcu insanları için şamdanlar, tablolar, şık vazolar vazgeçilmez objelerdir.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, Siteler Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Mert KALYON dedi ki:

  Boğa burcu rahat mobilya modelleri ile ev dekorasyonu yapar. Mobilya ve tasarımda çok ince hesaplar yaparlar. Biraz titiz bir burçtur.

 2. selçuk dedi ki:

  Ben bir boğa burcu olarak klasik mobilyaları çok seviyorum mobilya bir sanattır bence

 3. Aylince dedi ki:

  boğa burcu kadınları dekorasyon yaparken çok titiz davranırlar. Evlerinde çok değişiklik yapmak istemezler. Özellikle de birçoğu klasik mobilya tutkunudur.

 4. melek dedi ki:

  resimdeki klasik modeller gerçekten çok güzel

 5. derya dedi ki:

  tam beni anlatan bir yazı olmuş, mobilyalar da çok güzelmiş

 6. yasemin dedi ki:

  boğa burcu felan yazmışsınız ama resimler harika resimlere bakmaktan yazıyı okuyamadım 🙂 nerden bulabilirim bu modelleri?

 7. özlem arslan dedi ki:

  bir boğa burcu olarak tespitler çok güzel resimlerdeki klasik koltuk takımı gerçekten çok güzel hangi firmanın ürünü nerden öğrenebilirim?

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close