Kategoriler


Bebeğiniz İçin Minik Bir Yatak

Her anne babayı mutlu eden en büyük olay bir bebek sahibi olmaktır. Aileye yeni katılan bebek ile herkesin hayatta yeni bir amacı oluşur. Bu heyecan, her insanın yaşamak isteyeceği bir histir. Yeni gelen bebek, atık etrafındaki herkesin en kıymetlisi olmuştur. Ebeveynler her şeyin en iyisini, en güzelini yavrularına almak ister. Bunu yaparken anne baba olmanın verdiği heyecanla birlikte çokça da bebek için önemli olmayacak detaylara dikkat ederler. “Mehmet bak, şu tulumun üstünde çok şirin bir ayıcık var.” Bu cümleyi her baba duyabilir.

Bir bebeğin, kıyafet, bez, yatak, beşik gibi birçok ihtiyacı vardır. Bebek sepetleri de bu ihtiyaçlardan biri olarak sayılabilir. Doğumdan sonraki uzun bir dönem boyunca, bebekler ebeveynleri ile aynı odada yatmaktadırlar. Bu durum için kullanışlı bir mobilya olan bebek sepetleri, aynı ‘üstünde şirin bir ayıcık olan tulum’ gibi farklı şekilde ve tasarımda çeşitlenebilir. Ebeveynler, bebeklerini içinde görmek istedikleri sepetleri mağazalardan beğenerek seçip alabilir. Sallanan modellerden, üstünde örtüleri olan modellere kadar farklı bebek sepetleri mobilyacılar tarafından pazara arz edilmektedir. Bu farklı modeller, kullanış özellikleri bakımından çeşitlendiği kadar tasarım ve görüntüleri ile de ebeveynlerin dikkatini çekmek üzere tasarlamıştır. Beyaz duvaklar içinde yatan bir bebek veya sepetin yanlarındaki parmaklılara tutunarak annesine bakan bir bebek, ebeveynleri sonsuz bir mutluluğa sürükleyebilir. Günümüz ebeveynlerinin bir ihtiyacına dönüşmüş minik yataklar, yapıldıkları malzeme bakımından da çeşitlenmektedir. Çelik ve madeni bir aksamdan hoşlanmayan ve doğal malzemeleri tercih etmek isteyen anne babalar için bambu ve çeşitli ağaç türleri kullanarak yapılmış sepetler bulunmaktadır. Yapıldığı malzemeler gibi özellik bakımından da farklılaşabilirler. Kimi bebek sepeti yalnızca yüksek ayaklı sabit yataklar olurken, kimileri de sallanan hamak tarzı hareketli akşamlara sahip olabilmektedir.

Bebeğiniz için neyin daha iyi olduğunu düşünüyorsanız ve ya hangisi sizin dikkatinizi daha çok çekiyorsa; tercih sizin, farklı özellik ve çeşitlerdeki bebek sepetlerinden istediğiniz satın alabilirsiniz. Bebeğinizin hep huzur ile uyuması dileğiyle.

Kategoriler: Bebek Odası dekorasyonu, Siteler Mobilya
Etiketler: ,

Yazılan Yorumlar

 1. esra dedi ki:

  Fiyatini ogrenemedim

 2. Adınız* dedi ki:

  bebek sepetleri çok kullanışlı oluyor. hem taşınabilir hem de normal bebek beşiğinden bir farkı yok konfor olarak.

 3. vahide dedi ki:

  bebek sepetlerini ben çok seviyorum misafirliğe sağa sola giderken büyük yardımı oluyor bana. hem de bebeğin rahatlığı açısından da hem uygun hem de şık modeller var.

 4. deniz dedi ki:

  bu sepet bebek beşikleri çok şirin görünüyor. kullanışlı olmasının yanı sıra taşınabilir olması ayrı bir güzellik.

 5. nesli dedi ki:

  taşınabilir bebek sepetleri gerçekten çok kullanışlı oluyor.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close