Kategoriler


Başak Burcu Kadınının Dekorasyon Tercihi

Temizliği ve titizliğiyle bilinen başak burcu kadınları ev dekorasyonlarını yaparken de bu özelliklerinden vazgeçmiyor. Evlerinde modernlik ve şıklığı bir araya getiriyorlar. Evlerine mobilya seçerken abartıdan uzak olan modelleri tercih ederek karakteristik özelliklerini evlerine de taşıyorlar. Başak burcu kadınlarının doğaya olan düşkünlükleri mobilya seçiminde de oldukça etkili oluyor. Bu nedenle ahşap mobilyaların başak burcu kadınları için ayrı bir cezbedici tarafı vardır.

Country ve modern tarzdaki mobilyalarla evlerinde huzurlu ve sakin bir ortam yaratırlar. Başaklar minimalist bir yaklaşımla evlerini dekore ederler. Örneğin; mutfaklarındaki estetik görünüşü sağlamak için mutfağı göz yoracak biblo, süs eşyası gibi objelerden uzak durarak koyacakları uzun, seramik bir vazo içinde açan çiçekler yeterli olacaktır. Başak burcu kadınları doğayı evlerine taşımak için çeşitli ortamlar yaratırlar. Bunların içinde en vazgeçilmezi çiçeklerdir. Mavi ve sarı renkte açan taze çiçekler başak burcu kadınlarını cezbederler.

Başak burcu kadınının tercih edebileceği mobilya modelleri

Yaşadıkları ortamda temizlik, düzen ve doğallık onlar için çok önemlidir. Bu tarzlarını evlerinin her alanına yansıtmak isterler. Yatak odası için seçtikleri mobilyalarda bu kriterlere uygun olmalıdır. Yere yakın ve rahat bir yatak, sade ahşap bir etajer, yer lambaları, tuğla veya duvar kâğıtlarıyla kaplanmış bir duvar başak burcu için yeterli olacaktır. Tarzları farklı olsa da hemen hemen tüm başak burcu kadınları evlerinde aynı ortamı yakalamak isterler.

Genellikle şehre uzak yerleşim alanlarını doğayla iç içe olmak için tercih ederler. Şehir içinde yaşan başaklar ise evlerinde kendilerine bu ortamı yaratmaya çalışırlar. Başak burcu kadınlarının evlerinde mutlaka uğraştıkları hobiyle ilgili bir köşe bulunur ve yaratıcılıklarını arttırmak için gereken ortam sağlanır. Bir başağın evine gittiğinizde sakinleşmeniz ve huzurlu bir vakit geçirmeniz için her şey düşünülmüştür.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Siteler Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. nurcan biçer dedi ki:

    Bence çok burçlara inanmayın ben başak burcuyum. klasik mobilyaları çok seviyorum ama evimde modern mobilya var

  2. Melis Akduman dedi ki:

    Başak burcu değilim koç burcuyum ama zevklerimiz benziyor 🙂

  3. Melda Zorlu dedi ki:

    başak burcu her zaman lüks mobilyaları sever

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close