Kategoriler


Aslan Burçları İçin Dekorasyon Önerileri

Her insanın dekorasyon konusunda zevk ve tercihleri kendisine özeldir. Bu bilinen bir gerçektir ancak dekorasyon konusunda verdiğimiz bazı kararlarda sahip olduğumuz burç karakterlerinin de bir etkisi vardır.

Aslan burcu insanı başka insanlar üzerinde otorite kurarak yönetmeye çok meyilli olan burçlardandır. Bu nedenle evinin dekorasyonu söz konusu olduğunda bir aslan burcu mutlaka kendi tercih ettiği mobilyalar ile dekorasyon yapmak ister. Çoğunlukla dışa dönük bir yapıya sahip oldukları için sosyalleşmeyi çok severler ve evlerinde sevdiklerini ağırlayarak birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanırlar.

aslan-burcu-dekorasyon-modelleri-1

Gösterişi oldukça seven aslan burçları, bu meraklarını evlerini dekore ederken de belli ederler. Aslan burçları evlerinde tercih ettikleri mobilyaları ve objeleri oldukça gösterişli bir şekilde seçerler ve kaleleri gibi gördükleri evlerini misafirlerine sergilemekten gurur duyarlar. Eğlenceyi oldukça seven aslanlar her an partiye hazırlıklı olurlar ve evlerini de bu şekilde dekore ederler.

Aslan burçları mobilya tercihlerinde gösterişli ve şatafatlı mobilyaları tercih ederler. Rahatlık onlar için ikinci planda kalır. Bu nedenle masraftan kaçınmadan en lüks ve gösterişli mobilyaları salonlarına yerleştirirler ve kendileri için bir keyif köşesi oluştururlar. Özellikle koltuklarını seçerken lüks ya da deri kumaşlara sahip olmasını tercih ederek lükse olan düşkünlüklerini gösterirler.

aslan-burcu-dekorasyon-modelleri-2

Aslan burçları mobilya tercihlerinde misafirlerine gösteriş yapabilmek için oldukça şatafatlı mobilyalar tercih ederler, bunun dışında evlerinde genellikle turuncu, sarı, kırmızı, mor gibi gösterişli renkleri de kullanırlar. Kendi enerjilerini yansıtacak renkleri tercih ederler.

Aslan burçları yatak odalarında da gene lüks ve şatafattan vazgeçmezler. Gösterişli mobilyalar tercih ederler. Yatak odalarının duvarlarına büyük boy aynalar asabilirler. Mobilya olarak da büyük boy ve geniş yataklar tercih edebilir, yataklarına cibinlik takarak gösterişli bir hale getirebilirler.

Yaşam tarzları diğer insanları yönetmek ve etkilemek olan aslan burçları, bu karakterlerini ev dekorasyonlarına da yansıtırlar. İnsanların beğenisi kazanabilmek için rahatlıklarından vazgeçerek gösterişli ve şatafatlı mobilyaları tercih ederler.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, Siteler Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. ahmet dedi ki:

  burçların dekorasyon konusunda bir önemi yok gibi görünse de aslında ev dekorasyonu konusunda bence insanların karakterini ve kişiliğini yansıtıyor.

 2. Melissa ASLI dedi ki:

  Aslan burcu kadını gösterişi ve ihtişamı sever. Ev dekorasyonunda gösterişli mobilya modellerini tercih ederler.

 3. Fatih Başar dedi ki:

  benim annem aslan burcu. klasik mobilya çok seviyor. Sürekli ev dekorasyonunu değiştiriyor. dekorasyon yaparken gerçekten de şatafattan ve gösterişten vazgeçmiyor.

 4. sevim dedi ki:

  hep bir klasik mobilyam olsun istedim başka hiç bir şey istemedim eşim sağ olsun klasik mobilyacılardan mobilya yaptırmış evimize çok da beğendim

 5. menekşe karagöz dedi ki:

  bende aslan burcuyum yaşam tarzını çok severim klasik mobilyaları da çok seviyorum ama evim küçük olduğu için evime sığmıyor

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close