Kategoriler


Ahşap Yataklar

Ahşap Yatak Odası

Evimizde en fazla önemsediğimiz ve kendimizi rahat hissettiğimiz bölümlerden biri olan yatak odalarımızda, kaliteyi ve şıklığı bir arada yaşamak isteriz. Son zamanlarda doğallıktan ve sağlıktan yana olan kişiler, mobilyalarında da ahşap ürünler tercih etmeye başladı. Bu ürünleri kullanmaya da yatak odalarından başlayan kişiler, öncelikle ahşap yataklar tercih ediyor.

Ahşap Yatak Başlıkları

Ahşap yataklar, tamamen sağlıklı malzemelerden üretilen ve modern tasarım anlayışına uygun oluşturulan mobilyalardır. Evlerimizde ahşap yatakları hem kendi yatak odamızda hem de çocuklarımızın odalarında rahatlıkla tercih edebiliriz. Konforlu ve kullanışlı ürünlerden olan ahşap yatakların, renkleri ve modelleri, müşterilerin isteğine göre oluşturulabiliyor.

ahşap-yatak-başlıkları

Elena Klasik Yatak Odası

ahşap-yataklar

Lanpas Klasik Yatak Odası

ahşap-yatak-odası

Akasya Klasik Yatak Odası

ahşap-yatak-odası-takımı

Defne Klasik Yatak Odası

Ahşap Yatak Odası Takımı

Genelde beyaz ve ahşap rengi olan kahve tonlarında tasarlanan yataklar, baza olmadan da kullanılabiliyor. Daha yere yakın ve aşağıda kalan bu yatak modelleri, hem düşme tehlikelerine hem de modern görüntüye özel üretiliyor. Birbirinden şık ve sağlıklı ahşap mobilyalar müşterilerinden tam not almayı başarıyor.

Kategoriler: Siteler Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. filiz dedi ki:

    ahşap yataklar uzun ömürlü yatak odası dekorasyonu yapmak isteyenlerin tercih edebileceği modellerden. ahşap mobilyalar zaten gerçekten çok kaliteli oluyor.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close