Kategoriler


Ahşap Gardrop

Ahşap Gardrop Modelleri

Ahşap gardrop almak evinize o eski filmlerde aradığınız havayı katabilir, farklı modelleri ve renkleri ile evinizi yepyeni bir görünüme kavuşturabilir. Artık günümüzde son teknoloji kullanılarak göze hitap eden klasik, kaliteli gardroplar üretilmektedir.

Ahşap Gardrop Fiyatları

Ahşap gardrop modelleri, raylı, tek kapılı, çift kapılı, üç, dört ve daha fazla kapılı, sürgülü, çekmeceli olmak üzere birçok çeşitten ve renkten oluşmaktadır. Beyaz, gri, noce, venge gibi renkleriyle yatak odanızda klasik havayı yaşatmaya olanak sağlayacak ahşap gardrop fiyatları da alacağınız ürünün kalitesine göre değişmektedir. Ahşap gardırop fiyatları ortalama kalitede üç kapılı dolaplar için 300–400 Türk lirası civarında olabilmektedir, iki kapılı dolaplar için ise 200 TL civarındadır. Elbette evinize alacağınız bir ahşap gardrop için birçok seçenek olduğu gibi birçok fiyat aralığı da vardır. Bu fiyatlar kullanılan malzemelere ve kaliteye göre değişim gösterebilir.

ahşap-gardrop-fiyatları

Elena Klasik Yatak Odası

ahşap-gardrop-modelleri

Arda Klasik Yatak Odası

ahşap-gardrop-modelleri-ve-fiyatları

Akasya Klasik Yatak Odası

kapaklı-gardrop-ahşap

Kapaletti Klasik Yatak Odası

Kategoriler: Siteler Mobilya, Yatak Odaları
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. fatma dedi ki:

    akasya klasik yatak odası çok hoş görünüyor. klasik yatak odası takımları arasında benim favori yatak modelleri arasında.

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close