Kategoriler


2014 Koltuk Takımları

2014 koltuk takımları oldukça renkli desenlere sahip. Bu desenler genelde çiçek desenlerinden oluşuyor. Böylece oturma odaları oldukça renkli görünümlere sahip olabiliyor. 2014 koltuk takımlarında ahşap kullanımı oldukça yoğun oluyor. Bu ahşap kullanımıyla ağır görünümler elde ediliyor ve zengin tasarımlar yaratılıyor. Gri ve beyaz renginin kombineleri de oldukça fazla kullanılıyor. Özellikle sade gri renginden oluşan koltuklar oldukça dikkat çekiyor. Bu koltuklara uyum sağlayan sehpalar ve abajurlar da koltuk takımlarına renk katıyor.

2014-koltuk-takımları-1

2014 koltuk takımları oldukça fazla kırlente sahip. Bu kırlentler genelde desenli koltuklarda kullanılıyor ve renkleri sade renklerden tercih ediliyor. Örneğin koltuk takımı beyaz üzerine pembe çiçek desenlerinden oluşuyorsa kırlentlerde de pembe rengi kullanılıyor. Böylece sade ve renkli görünümler birbirini tamamlıyor. Bu takımların yanında tekli puflar da en dikkat çekenlerden biri oluyor ve çok fonksiyonlu olarak kullanılabiliyor. Sadece gri tonlarında üretilen koltuk takımlarında ise kırlentler kırmızı ve sarı renklerinde ya da yeşil ve mavi renklerinde tercih ediliyor. Böylece gri ile hoş bir uyum yakalıyorlar.

2014 koltuk takımları döner koltuklarıyla da dikkat çekiyor. Tekli koltukların döner koltuk şeklinde üretilmesi oturma odalarına ayrı bir modernlik katıyor ve genelde bu şekilde üretilen takımlarda üçlü koltuk tek renkte olurken diğer ikili koltuklar ve üçlü koltukta olan kırlentler aynı rengin desenli şekliyle üretiliyorlar.

2014-koltuk-takımları-2

2014 koltuk takımları oldukça renkli görünümleri yanında oldukça da kullanışlı mobilyalar oluyor. Birçok koltuk takımı yatak olabiliyor ya da hafif eğimli kullanılan koltuklar sayesinde daha rahat bir koltuk takımı yaratılabiliyor. Örneğin tek satılan üçlü koltuklar odlukça fonksiyonlu olabiliyor. Arka kısmı tamamen yatabiliyor ya da koltuğun yan kısımlarının eğimi isteğe göre ayarlanabiliyor. Böylece oldukça kullanışlı oluyor ve herkes tarafından tercih ediliyor. Köşeli koltuklar da genişlik açısından en çok tercih edilen koltuk takımları arasında yer alıyor. Köşeli koltuk takımları da yine tekli döner koltuklarla tamamlanıyor.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Koltuk Takımları, Siteler Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. türkan dedi ki:

  ben koltuk takımlarında kırlent kullanılmasını sevmiyorum. yani görünüş olarak şık dursa da kullanışlı olmuyor.

 2. pervin dedi ki:

  bence bu tarz koltuk takımlarının kullanışlı orta sehpa aksesuarıyla desteklenmesi gerekiyor.ben şahsen kendi salonumu bu tarz modern koltuk takımlarıyla döşedim çok kullanışlı ve rahat aynı zamana şık duruyor.

 3. nuriye dedi ki:

  ben açıkcası kırlenti sevmiyorum koltuk takımlarında.salon takımımdaki koltuklar bol kırlentli ama değiştirmeyi düşünüyorum kullanışlı değil.

 4. cemile dedi ki:

  2014 mobilyalı gerçekten çok renkli ve hoş görünüyor umarım bi o kadar da dayanıklı ve rahattır.

 5. hayriye dedi ki:

  en iyisi köşe takımları al at salona bi daha derdi de olmuyor. hepsi ile tek tek uğraşmaktansa koltukların

 6. saliha dedi ki:

  sanki her yıl modeller aynı da renkler değişiyormuş gibi geliyor bana. geçen sene hep koyulu açıklı kahverengiler modaydı, bu sene daha parlak renkler moda

 7. Ebru Gülden dedi ki:

  Daha 2013 yılı bitmedi be kardeşim. Şimdiden 2014 koltuk takımı modelleri ile ilgili öngörüde bulunmak çok zor. Çünkü moda çok hızlı değişiyor. İnsanlar evine mobilya alırken de o andaki beğenisine göre alıyor bence

 8. ayla dedi ki:

  resimde,ki salonu çok güzel kombine etmişler benimde klasik mobilya ihtiyacım var bana önere bileceğiniz bir mobilyacı önere ben urfa da böyle güzel mobilyalar yok nereden alıyor bütün millet böyle klasik mobilyaları

 9. hatun şencan dedi ki:

  Evime köşe koltuk aldım klasik muhteşem duruyor evime gelen misafirlerim soruyor nereden aldığımı maskodan aldığımı söyledim hangi mobilyacı olduğunu sordular o meslek sırrı dedim

 10. berrin dedi ki:

  resimdeki klasik koltuk takımını muhteşem yapmışlar tek sözle ellerinize sağlık

Yorum Yazın
Yukarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAZI KONULAR..close